Alişan'dan bu sefer üzücü haber değil sevindiren haber geldi

Alişan'dan bu sefer üzücü haber değil sevindiren haber geldi

Alişan ve Buse Varol, yeni paylaşımlarıyla takipçilerini şaşırttı. Bir süredir aktif paylaşım yapman ünlü şarkıcı, bu sefer dengeleri yerinden değiştirecek. Adeta "ben buradayım" dedirten bir paylaşımla yaşadığı zorlukları atlattığını gösteriyor. Peki Alişan abisinin vefatından sonra ne paylaştı?

A+A-

Alişan, abisini kaybettikten sonra uzun süredir paylaşım yapmıyor ve paylaşım sıklığını azaltıyordu. Hal böyle olunca hayranları da üzülüyordu. Selçuk Tektaş'ın çocukları da artık Alişan'a emanetti. Kendisi de onlara gözü gibi bakacağını söylüyordu. Kendi çocuklarından ayırt etmeyeceğini belirtmişti. Yaptığı son paylaşımlara yüreklere dokunmayı başardı. Peki Alişan Instagram hesabından ne paylaştı?

Çocuklarını ve Yeğenlerini Paylaştı!

Çocukları ve yeğenleriyle olan fotoğrafını paylaşan Alişan, beğeni yağmuruna tutuldu. Eşi Buse Varol da fotoğrafta yerini aldı. Ayrıca paylaşımda bir detay daha vardı. Ünlü şarkıcı, fotoğrafın açıklamasına koyduğu sembollerle de dikkat çekti.

Nazar Boncuğu da Ekledi!

Paylaşımına nazar boncuğu ekleyen Alişan, halinden ne kadar memnun olduğunu gösterdi. Abisinin çocuklarına bakarak ona karşı vefa örneği gösteren ünlü isim, Selçuk Tektaş'ın ardında bıraktıklarına daima bakacağını da göstermiş oldu. Son zamanlarda ağır şeyler yaşamış olan ünlü türkücünün her şeye rağmen eşinin de desteğiyle ayakta kaldığı belirtiliyor. Buse Varol'un bu zamandaki desteği kesintisiz fazla. Dolayısıyla Alişan ve Buse Varol arasındaki ilişki ve bağ gittikçe gelişti.

 

Etiketler : ,