Alişan'ı Görenler Resmen Gözyaşlarını Tutamadı!

Alişan'ı Görenler Resmen Gözyaşlarını Tutamadı!

Alişan, abisinden sonra yeğenlerini yalnız bırakmıyor. Onlar için mücadele veren ünlü sanatçı, yaptığı alışverişlerle dikkat çekti. Yüksek miktarda alışveriş yapan ünlü sanatçı, harcama tutarı öğrenildiğinde pek çok kişiyi şaşırttı. Magazin muhabirlerine verdiği yanıt ise herkesi şaşırttı. Alişan'ın yeğenleriyle yaptığı alışverişe dair detaylar...

A+A-

Alişan, abisinin vefatından sonra abisinin çocukları ile daha fazla ilgileniyor. Onun yokluğunda elinden geleni yapan ünlü sanatçı, abisinin evlatlarına kendi evladıymış gibi bakıyor. Geçtiğimiz günlerde alışverişte görüntülenen ünlü isim, Eyşan ve Ceylan için aldıklarıyla dikkat çekti. Sanatçının aldıklarının yanı sıra yaptığı harcama tutarı da merak edildi.

Alişan Yeğenleriyle Alışverişte

Alişan, yeğenlerine yaklaşık 2 bin TL'lik alışveriş yaptı. Hal böyle olunca ne aldığı merak edildi. Oyuncak çeşitlerinden aldığı görüldü. Başarılı ismin kardeşinin çocuklarına verdiği değer takipçilerini de duygulandırdı. Son döneme damgasını vuran ünlü ismin acısı biraz bile olsa hafiflemişti.

Alişan Açıklama Yapmak İstemedi

Öte yandan sanatçının kameralar karşısında açıklama yapmak istememesi de doğru bulundu. Yeğenleri ile vakit geçirirken muhabirleri kibarca reddeden ünlü isim, alışverişe kaldığı yerden devam etti. Son zamanlarda yaşadığı zor günlerden sonra yeğenleri ile adeta umut tazeledi. Alişan'ın sosyal medyayı daha aktif kullanmaya başladığı ve ünlü ismin moralinin her geçen gün daha da düzeldiği vurgulandı. Eşiyle beraber atlattığı bu zor zamanlarla beraber yeğenleri ile de ilgilenmeye çalışıyor. Onların istediklerini yerine getiriyor.

Etiketler :