Alişan’ın Eşi Buse Varol Öyle Bir şey Yaptı ki Yok Artık Dedirtti! Hayranları Kıyametleri Kopardı…

Alişan’ın Eşi Buse Varol Öyle Bir şey Yaptı ki Yok Artık Dedirtti! Hayranları Kıyametleri Kopardı…

Alişan’ın güzel eşi Buse Varol yine gündemden düşmüyor. Paylaştığı ve yaptığı her şeyle olay olan Varol magazin dünyasının en çok konuşulan ismi oldu. Buse Varol’un paylaştığı iki fotoğraf arasında dağlar kadar fark var. Sosyal medya kullanıcıları bu farkı görünce çıldırdı. Resmen nitelikli dolandırıcılık yorumları gelmeye başladı.

A+A-

Alişan ile evli olan Buse Varol geçtiğimiz aylarda ikinci defa anne oldu. Güzel oyuncu yaptığı paylaşımlar ile yine magazin gündemine bomba gibi oturdu. İki tane fotoğraf paylaştı. Sosyal medya kullanıcıları ise bu iki fotoğrafı yan yana getirdi. Fotoğraflar arasındaki fark şok etti. Sosyal medya tarafından yorum yağmuruna tutulan Buse Varol hakkında bakın neler söylendi.

Bu kadarı da pes dedirtti

Geçtiğimiz aylarda doğum yapan Buse Varol kucağına kızı Eliz’i alarak fotoğraf çekti ve bu fotoğrafı sosyal medyaya yükledi. Doğumdan sonra hızlı bir şekilde kilo verdiği görünen oyuncu herkesi şaşırtmış hatta nasıl verdi kiloları acaba diye merak konusu olmuştu. Daha sonra kısa bir süre önce gittiği tatilden fotoğraf paylaşan Buse Varol eski fotoğrafı ile karşılaştırılınca herkesi çıldırttı. İki fotoğraf arasındaki farkı görenler, “Bu iki kadın bambaşka isimler”, “Doğum kilolarını vermişti? Bunlar ne o zaman”, “Photoshop yapamamış mı?” gibi yorumlara sebep oldu.

Buse Varol “No filter”!

Alişan ve Buse Varol taraflarından ise herhangi bir açıklama gelmezken, Buse Varol’un fotoğraflarının altına “No filter” yazması tepkilere sebep oldu.  Buse Varol ya da Alişan’dan bir açıklama gelecek mi hep beraber bekleyip öğreneceğiz…

Etiketler : ,