Alişan'ın Eşi Buse Varol Paylaşımı İle Yine Gündeme Bomba Gibi Düştü

Alişan'ın Eşi Buse Varol Paylaşımı İle Yine Gündeme Bomba Gibi Düştü

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol’un ilk çocukları Burak büyümeye başladı. Hatta okula başlayan Burak giydiği kıyafetler ile gündeme geldi. Küçük Burak'ın dışında annesi Buse Varol pek çok kişiyi şaşırttı. Alişan ve Buse Varol çifti sosyal medyayı aktif kullanan çiftlerin başında geliyor.

A+A-

Buse Varol oğlunun yeni tarzını Instagram'da paylaşarak şimdi onlar düşünsün notunu ekleyerek takipçilerini şaşkına uğrattı. 2018 yılında evlenen Alişan ve Buse Varol o tarihten beri instagram'ın en çok konuşulan ve sevilen çiftleri arasında yer alıyor.

Uzun zaman boyunca ekranlarda görmeye alışık olduğumuz Alişan her zaman muzip ve eğlenceli tarafı ile biliniyor. Hatta Alişan’ın aşkta bir türlü yüzünün gülmediği için birçok seyirci tarafından bekar olarak biliniyordu. Çok defa evlilik girişiminde bulunan Alişan’ın yüzü sonunda 2018 yılında Buse Varol ile gülmeye başladı.

Alişan ve Buse Varol Mutluluklarını Paylaştı

Alişan ve Buse Varol mutluluklarını paylaştı. 2017 yılında Esra Erol'un kardeşi Eda Erol ile güzel bir ilişkiye başlanan Alişan birkaç ay kala eski sevgili krizi yüzünden Eda Erol ile yollarını ayırdı. Eda Erol’la ayrılan Alişan birkaç ayın içinde dizi setinde şimdiki eşi olan Buse Varol ile tanıştı.

alisan.jpg

İlişkilerini kısa bir süre içerisinde ilerleten Alişan ve Buse Varol aynı yıl içinde hem nişanlandı hem de evlenme kararı aldı.

Buse Varol’un Paylaşımı Güldürdü

Buse Varol’un paylaşımı güldürdü. Evlendikten hemen sonra ınstagram'ı aktif kullanan çiftin daha sonra Burak adında bir çocukları oldu. Ardından Alişan ve Buse Varol çiftinin Eliz adında ikinci çocukları dünyaya geldi. Çocuklarını göz önünde büyütmekten çekinmeyen Alişan ve Buse Varol mutluluklarını takipçileri ile paylaşmayı da ihmal etmedi. Ardından Buse Varol oğlu Burak’ın giyim tarzını Instagram hesabından paylaşarak yine gündeme geldi.

Etiketler : ,