Alişan'ın eşi Buse Varol Ünlü Sunucuya Resmen Savaş Açtı

Alişan'ın eşi Buse Varol Ünlü Sunucuya Resmen Savaş Açtı

Buse Varol'un Seda Sayan'ı takipten çıkması pek çok kişinin dikkatini çekti. Alişan'ın eşinden rica ettiği öne sürüldü. Ayrıca Seda Sayan kendi programının yayınlanacak olmasıyla ilgili bir kez daha konuştu. Buse Varol Seda Sayan'ı neden takipten çıktı?

A+A-

Seda Sayan, Demet Akalın ve Alişan'ın programının final yapmasının ardından Star TV, Seda Sayan ile bir anlaşma imzaladı. Sabah programları arasındaki bu değişim dikkat çekti. Alişan ve Seda Sayan arasında bir problem olduğu düşünüldü. İki ismin aralarının bozuk olduğundan bahsediliyor. Ancak tartışmaya Buse Varol da dahil oldu. Buse Varol, Seda Sayan'ı takip ediyordu. Tüm bu gelişmeler ortaya çıkınca takipten çıkma kararı aldı. Nedeni sorulduğunda ise söyledikleri şok etti. Tartışmanın çıkış noktası merak ediliyor.

Buse Varol Seda Sayan'ı Neden Takipten Çıkardı?

Buse Varol, kendisine sorulan takipten çıkarma sorusu karşısında sessiz kalmayı tercih etti. Teşekkür ettiğini belirterek konuyu kapatma taraftarı oldu. Seda Sayan mevzusu ise iyice gerginliğe sebebiyet verdi.

Seda Sayandan Şok Açıklama!

Seda Sayan, kimsenin ekmeği ile oynamadığını belirterek sözlerini tekrarladı. Yapılan işin profesyonel olduğu düşünülünce kanalın kendi kararı olduğunu pek çok sosyal medya kullanıcısı da belirtiyor. Daha fazla reyting alabilmek adına böyle bir değişim yaşanması normal karşılanıyor. Ancak Alişan, Buse Varol ve Seda Sayan üçgeninde bu sorun devam ediyor gibi gözükmekte.