Alişan'ın eşi Buse Varol'dan tepki çeken Paylaşım!

Alişan'ın eşi Buse Varol'dan tepki çeken Paylaşım!

Buse Varol sosyal medyayı yerinden oynattı. Yaptığı paylaşımla beraber fiziğinin güzelliğini ortaya koydu. Peki güzel ismin paylaşımıyla beraber Alişan ile ilgili ne tür yorumlar yapıldı. Alişan, hakkındaki yorumlar fotoğraftan daha çok konuşuldu. Buse Varol'un güzelliği ise Instagram etkileşimlerini artırdı.

A+A-

Buse Varol, eskisi gibi sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya başladı. Bir süredir kendini paylaşmayan ünlü isim, giydiği kıyafetle beğeni yağmuruna tutuldu. Yorumlarda pek çok kişi Alişan'dan bahsetti ve Buse Varol'un güzelliğine damga vurdu. Başarılı şarkıcının verdiği yanıt ise çok konuşulacak. Alişan ve Buse Varol çiftinin yüzü yavaş yavaş gülmeye başladı. İkilinin aile bağlarından yakında birini kaybetmesi büyük hüzne yol açmıştı.

Buse Varol Güzelliğiyle Büyüledi

Miss Turkey'de de farkını ortaya koyan Buse Varol, yıllar sonra fiziğini ve güzelliğini koruduğunu gösteriyor. Sosyal medya paylaşımına gelen yorumlar arasında Alişan'a ne tip yorumlar atıldığı da merak edildi. Pek çok kişi Alişan'ın hayatta verdiği en iyi kararlardan birinin Buse Varol ile evlenmek olduğunu yazdı. Çiftin güzel anlaştığı ve uyum sağladığı biliniyor. Ünlü evliliklerinin bu şekilde devam etmesi hayranları tarafından olumlu karşılanmakta.

Alişan ve Buse Toparlanıyor

Alişan ve Buse Varol'un Selçuk Tektaş vefatından sonra yavaş yavaş toparlanmaya başladığı görüldü. İkilinin yüzünde kaybolan gülümsemeleri geri geliyor. Yasları yavaş yavaş son erirken, Alişan'ın kardeşinin çocuklarına gözü gibi baktığı bilinmekte.

Etiketler : ,