Alişan'ın Eşinden Yine Olay Paylaşım! Buse Varol Sınırları Zorladı..

Alişan'ın Eşinden Yine Olay Paylaşım! Buse Varol Sınırları Zorladı..

Alişan ile evlendikten sonra oyunculuğa ara veren güzel oyuncu Buse Varol'dan şok açıklama geldi. Yetenekli oyuncu Buse Varol, hayranlarını sevindirecek bir haber verdi. Bunun dışında paylaştığı bir fotoğraf ile magazin dünyasına bomba gibi düştü. İşte detaylar...

A+A-

Alişan ile evlendikten sonra oyunculuğa kısa bir ara veren Buse Varol, bir yaz dizisi ile müjde verdi. Buse Varol restorandan çıkarken hayranlarını sevindiren bir müjde verdi. Buse Varol ekranlara geri mi dönüyor?

Sosyal medyada aktif paylaşımları ile gündeme gelen Buse Varol, hem ailesinin paylaşımları hem de günlük hayatı ile sosyal medyada odak noktası oldu.

Güzelliğini Bir Kez Daha İspatladı!

Güzelliğini bir kez daha ispatladı! Doğum gününden bir fotoğraf paylaşan güzel oyuncu Varol, güzelliğini bir kez daha ispatladı. Paylaştığı fotoğraf sosyal medyayı salladı.

buse-varol-ve-alisan.jpg

Magazin gündeminden bir türlü düşmeyen güzel oyuncu yeni yaşını tüm sevdikleriyle kutladı. Paylaştığı doğum günü fotoğrafına kısa sürede 93 beğeni alan oyuncu gönülleri mest etti.

Alişan’a Teşekkür Etmeyi İhmal Etmedi

Alişan’a teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Paylaştığı fotoğrafın altına uzunca bir yazı yazan Buse Varol 32 yaşına ailesi ile birlikte girdiğini açıkladı. Ayrıca çok güzel bir doğum günü kutladığını belirtti. Buse Varol, paylaştığı fotoğrafın altına düştüğü notta Alişan’a ve hayranlarına teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Etiketler : ,