Alişan’ın İmdadına Acun Ilıcalı Yetişti! Acundan Takdir Edilecek Hareket…

Alişan’ın İmdadına Acun Ilıcalı Yetişti! Acundan Takdir Edilecek Hareket…

Şu sıralar zor günler geçirdiği bilinen Alişan’ın yardımına Acun yetişti. İddialara göre Acun Ilıcalı, Alişan’a kanalında sunuculuk yapması için teklif götürdü. Sürpriz teklif karşısında Alişan ne tepki verdi. Sosyal medyada Acun Ilıcalı hakkında neler söylendi. Yarışma programının detayları neler… Ne zaman ekranlarda olacak…

A+A-

Kâbus gibi günler yaşayan Alişan önce sunuculuk yaptığı programın bitmesi ile hayatının şokunu yaşadı daha sonra ise sevgili kardeşi Selçuk Tektaş’ın koronavirüse yakalanması ve hastaneye kaldırılmasıyla birlikte hayatı alt üst oldu. Hastane kapısında bekleyen ünlü sanatçı hayranlarından ve basın mensuplarından kardeşi için dua istedi.

Acun’dan Alişan’a Teklif!

Alişan’ın dua istemesinin ardından eşi Buse Varol’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım büyük takdir topladı. Paylaşımında, "Mucizelere tanıklık edeceğimiz bir hafta olur umarım" notunu düşen Varol dua istedi. Hastanede zor günler geçiren Alişan için ise sürpriz bir teklif geldi. Acun Ilıcalı, TV8 ekranlarında yeni bir yarışma programı başlatmak istiyor ve bu programın sunucusu olarak da Alişan’ı görmek istiyor.

“Aileler Yarışıyor” Geri Dönüyor!

TV8 ekranlarında yeniden başlayacak olan Aileler Yarışıyor yarışma programı eğer teklifi kabul ederse Alişan’ın sunumu ile ekranlara geri dönecek. Alişan’ın zor gününde yanında olan Acun Ilıcalı için ise sosyal medyada “büyük patron, Hızır gibi yetişti” yorumları yapıldı. Programın ne zaman başlayacağı belli değil ama Eylül ayından itibaren başlayacağı umut ediliyor.

Etiketler : , ,