Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş Vefat Etti! Alişan’dan Yürekleri Yakan Paylaşım…

Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş Vefat Etti! Alişan’dan Yürekleri Yakan Paylaşım…

Uzun süredir hastanede tedavi gören Selçuk Tektaş’tan herkesi göz yaşına boğacak haber geldi. Selçuk Tektaş yaşamını yitirdi. Alişan yapmış olduğu açıklamada neler söyledi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Alişan yürekleri yaktı. Alişan, "CANIMIN YARISI KARDELİMİ HAKKA UĞURLADIK" dedi…

A+A-

20 gündür hastanede yaşam savaşı veren Selçuk Tektaş bu savaşı kaybetti. Alişan’ın bir an olsun yanından ayırmadığı hem kardeşi hem de menajeri olan Tektaş göz yaşları içinde sonsuzluğa uğurlandı. Ünlü şarkıcı ise ayakta zor duruyordu. Sosyal medya hesaplarından yapılan ilk paylaşımlar hayranlarını derinden üzdü.

Selçuk Tektaş Sonsuzluğa Uğurlandı…

Kardeşinin yanından hiç ayrılmayan Alişan hastane bahçesinden iyi bir haber almak için bekledi. Ama beklediği iyi haber gelmedi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan ünlü şarkıcı, Canımın yarısını, kardeşimi, her şeyimi hakka uğurladık... Bugün öğle namazına müteakip, Teşvikiye Camii'nden kaldırılacaktır" dedi. Alişan’ın eşi ise "Canımız, her şeyimiz, Selçuk'umuzu kaybettik. Cenazesi 21 Temmuz Çarşamba günü öğle namazına müteakip Teşvikiye Camii'nden kaldırılacaktır" ifadesini kullandı.

Alişan’dan Yürek Yakan Paylaşım!

Kardeşine düşkün olduğu bilinen Alişan geçen sene Tektaş’ın doğum gününde, "Ne mutlu bana ki, beni üzmeyen, sadece bana değil herkese karşı saygılı, sevgili olan ve en önemlisi bana iki tane dünyalar tatlısı yeğen sevgisi veren bir kardeşim var…” diyerek aynı zamanda onu ne kadar çok sevdiğini dile getirmişti.