Alışveriş Meraklıları Buraya! İşte Kapıda Ödemeyi Kabul Eden Siteler

Alışveriş Meraklıları Buraya! İşte Kapıda Ödemeyi Kabul Eden Siteler

Son günlerde koronavirüsünde etkisiyle ülkemizde ki online alışveriş oranı hiç olmadığı kadar artmış durumda. Vatandaşlar koronavirüs riskinden korunmak için çoğu alışverişini internetten gerçekleştiriyor. Peki hangi siteler kapıda ödeme kabul ediyor? İşte tüm detaylar..

A+A-

Alışveriş meraklıları buraya..

Ülkemizde de çok yüksek rakamlara ulaşmayı başaran online alışveriş, şimdilerde çok daha fazla artmış durumda. İçerisinde bulunduğumuz koronavirüs pandemisi yüzünden kimse mağazalara gidip hastalık riskini göze almak istemiyor, tabi bu yüzden de online alışveriş oranı neredeyse 2 katına çıkıyor. Vatandaşların online alışveriş ile ilgili en merak ettiği konulardan birisi de hangi sitelerde kapıda ödeme seçeneğinin olduğu. Kredi kartı bilgilerini sitelere vermek istemeyen, vatandaşlar alışverişlerini kapıda ödeme ile nakit bir şekilde tamamlamak istiyor. ,

Sizlerde aşağıda bulunan sitelerden kredi kartı bilgilerinizi vermeden kapıda ödeme seçeneği ile alışverişlerini tamamlayabilirsiniz. Bu sitelerden alışveriş gerçekleştirmek için adres bilgileriniz- isim soyisim yeterli oalcaktır.

İşte o alışveriş siteleri:

Gittigidiyor, Hepsiburada, N11, Trendyol, Amazon, Media Markt, Teknosa, Morhipo, Cimri, Epttavm, Defacto, Hepsiburada