Alparslan Büyük Selçuklu Başrol Oyuncusu Kovuldu mu? Senarist Resmi Olarak Açıkladı!

Alparslan Büyük Selçuklu Başrol Oyuncusu Kovuldu mu? Senarist Resmi Olarak Açıkladı!

Gerek senaryosuyla gerekse oyuncu kadrosuyla ön plana çıkan Alparslan Büyük Selçuklu dizisi yayınlandığı günden bu yana reyting rekorları kırıyor. Alınan bilgiler neticesinde Alparslan Büyük Selçuklu dizesinde büyük bir ayrılık yaşanacak.  İşte haberin tüm detayları...

A+A-

TRT 1 ekranlarının en çok izlenen diziler arasında yer alan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde ayrılık haberi izleyicileri derinden sarstı. Kulislerden alınan bilgilere göre Gazneliler Devleti emiri ve Karmatilerin lideri olan Tuğrul Bozan karakterini üstlenen Yurdaer Okur diziden ayrılma kararı aldı. Dizi severlerse oyuncuların neden Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden ayrıldığını merak ediyor. 

Yurdaner Okur, Alparslan Büyük Selçuklu Dizisine Veda Ediyor

Dizi yayınlandığı günden bu yana kadroda yer alan 2 yetenekli oyuncu hayranlarına da böylece kötü haber vermiş oldu. Yeteneği ile ön plana çıkan Yurdaner Okur, tiyatro oyunlarında da yer aldı. Oyuncunun Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde ayrılacak olması dizi severleri bir haydi üzdü.

Senaryo Gereği Kadrodan Ayrılacağı Ortaya Çıktı

İzleyiciler yetenekli oyuncunun neden diziden ayrıldığını merak ederken Yurdaner Okur'dan da bir açıklama bekliyor. Özellikle Komutan Balgay karakterine hayat veren yetenekli oyuncu rolün üstesinden de büyük bir başarı ile gelmişti. Alınan bilgiler neticesinde Komutan Balgay, senaryo gereği Osman Bey ve Göktuğ Bey tarafından öldürülecek. Dizi severler ise şimdiden Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde neler olacağını merak ediyor.