Alparslan: Büyük Selçuklu Başrolünden Partnerine Büyük İltifatlar! Yere Göğe Sığdıramadı..

Alparslan: Büyük Selçuklu Başrolünden Partnerine Büyük İltifatlar! Yere Göğe Sığdıramadı..

Sezona yeni başlayan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinin başrol oyuncusundan partnerine çok büyük iltifatlar geldi. Oyuncu dizide ki partnerinin yeteneklerini ve kendisini överek, adeta yere göğe sığdıramadı.

A+A-

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi sezona bomba gibi başladı. Dizi daha ilk bölümüyle reyting sıralamasında Total, AB ve ABC kategorilerinde birinci sırada yer almayı başardı. Dizi reytinglerde ki aynı ilgili aynı zamanda sosyal medyada da görmeyi başarırken, rakiplerine  göz bile açtırmadı. Dizi yayınlanan ilk bölümüyle hala izleyiciler arasında konuşulmaya devam ediyor.

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi başrolünden partnerine iltifatlar...

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde başrol Alparslan karakterini canlandıran oyuncu Barış Arduç partneri olan birçok reyting rekortmeni diziden yakından tanıdığımız başarılı kadın oyuncu Fahriye Evcen'e övgüler yağdırdı.

Ünlü oyuncu Barış Arduç açıklamalarında partneri için 

“Çok iyi bir oyun arkadaşı Fahriye. İlk tanıştığımız günden itibaren sette çok uyumlu olduğumuzu düşünüyorum. Elinden ne geliyorsa fazlasını yapan bir partner. Benim için çok iyi bir arkadaş oldu.” ifadelerini kullandı. İkili dizinin en çok sevilen çifti olurken, oyunculuk performansları da seyirciler tarafından büyük bir beğeni ile karşılandı. Birçok izleyici çeşitli sosyal medya platformlarında ikilinin birbirine çok yakıştığını belirten yorumlarda bulundu.