Alparslan Büyük Selçuklu Dizisi Yasak Elma Dizisinin Yeni Hedefi Oldu

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisi Yasak Elma Dizisinin Yeni Hedefi Oldu

Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan Yasak Elma dizisi yayınlandığı günden bu yana reyting rekorları kırıyor. Beşinci sezonuyla ekrana gelen Yasak Elma dizisi hedefine Alparslan Büyük Selçuklu dizisini aldı. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Yaklaşık beş sezondur Fox TV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Yasak Elma dizisi, reytinlerde istenilen başarıyı bu sezon elde edemedi. Fakat alınan bilgiler neticesinde Yasak Elma dizisi Alparslan Büyük Selçuklu dizisini sıkıştırmaya devam ediyor.

Yasak Elma Dizisinin Yeni Rakibi

Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisi, izleyicilerin gözdesi konumunda. Entrikayı bünyesinde barındıran Yasak Elma dizisi, izleyicinin yoğun ilgisi ile karşı karşıya kaldı. Ayrıca dizi severler ay ne kadar Yasak Elma dizisini eleştirirse de kendilerini izlemekten geri alamıyor. Bazen reytingler dizi zirveye oynayan dizi zaman zaman düşmelerde yaşıyor. Dizi bu hafta da reytingin zirvesindeki TRT 1 dizisi Alparslan Büyük Selçuklu’yu karıştırmaya devam ediyor. Beşinci sezonu ile 200 bölüme kadar devam eden dizi birinciliği kimseye kaptırmak istemiyor. Med Yapım’ın sahibi Fatih Aksoy’un dizinin altıncı sezonda da yayınlanmasını hedeflediği de söylentiler arasında yer alıyor. Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Serkan Rutkay Ayıköz, Emre Dinler ve Ceyhun Mengiroğlu gibi yetenekli oyuncuların başrollerinde yer aldığı dizi, kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor.