Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Herkesi Yasa Boğacak Ayrılık..

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Herkesi Yasa Boğacak Ayrılık..

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin bu sezon final yapacağı haberleri medya kulislerinde konuşulmakta iken final yaptıracak başrol ayrılığına kesin gözü ile bakılıyor.

A+A-

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin bu sezon final yapacağı haberleri medya kulislerinde konuşulmakta iken final yaptıracak başrol ayrılığına kesin gözü ile bakılıyor. Alparslan Büyük Selçuklu 3. sezon olacak mı? sorusu ile alakalı yapımcılar kararı Barış Arduç'a bırakmıştı. Arduç'ta kızı ve eşini setler sebebiyle göremediği ve eşi Gupse Özay'ın da işine geri dönmek istediğini açıklamıştı. Bu açıklama ile dizi final yapacak söylentileri daha da alev almıştı.

Alparslan Büyük Selçuklu ne zaman bitecek? Alparslan Büyük Selçuklu final mi yapacak? Hangi oyuncu ayrılacak? İşte detaylar

Barış Arduç'un akabinde dizinin adeta fişi çekilmişçesine yaprak dökümü başladı. Fahriye Evcen'in gidişi sonrasında toparlanamaz denen dizi Pazartesi akşamlarının rekortmeni olurken, bu başrolün gidişi ile sezon sonu finaline nasıl ulaşacağı bilinmiyor. Peki Alparslan Büyük Selçuklu'dan kim ayrılacak?

Başrolün gidişi bekleniyor

Dizide çok fazla emeği geçen Serhat Tutumluer'in diziden ayrılacağı konuşuluyor iken haber doğrulandı. Dizinin kilit isimlerinden Alparslan Büyük Selçuklu Grigor karakteri ile bizlerle birlikte olan Serhat Tutumluer, Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden ayrılacak. 

Son 23 bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin bu sezon sonunda 60. bölümü ile final yapacağı kesinleşti. Arduç'un zaten 3. sezonda dizide olmaması dizinin devamını sağlayamazken, final seçiminin kaçınılmaz olduğu konuşuluyor. Ünlü gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre ise Alparslan Büyük Selçuklu için son 23 bölüm kaldı.

Grigor 48. bölümde gidecek

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde çok emeği geçen Grigor karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu Serhat Tutumluer, 2 bölüm sonra yani Alparslan Büyük Selçuklu 48. bölümde diziye veda edecek. 

Karakterin diziden öldürülerek mi? yoksa uzağa sürgüne gönderilerek mi ayrılacağı merak konusu oldu