Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinin Gizli Oyuncusu Ortaya Çıktı! Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Ünlü Oyuncu Sesleri Yükseliyor..

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinin Gizli Oyuncusu Ortaya Çıktı! Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Ünlü Oyuncu Sesleri Yükseliyor..

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu 48. bölüm akşamına damgasını vururken, oyuncu kadrosunun efsane ismini görenler büyük bir sürpriz yaşadı. İşte herkesin merak ettiği detay...

A+A-

Bir dönemin efsane projeleri arasında yer alan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin devamı niteliğinde TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşmaya devam eden Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm ile birlikte bir sürpriz ortaya çıktı.

Barış Arduç ve Kayra Zabcı gibi iki önemli ismin başrol oynadığı Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde hem gerilim var hem de heyecan var.

Alparslan Büyük Selçuklu son bölümlerde özellikle savaş sahneleri nefesleri keserken milyonlar iddialı diziyi severek takip etmeye devam ediyor.

Geceye damga vuran Alparslan Büyük Selçuklu dizisindeki bir isim ise kimsenin dikkatinden kaçmadı ve herkes hemen araştırmaya başladı.

5-4gbw-jpg.webp

İşte Alparslan Büyük Selçuklu Aybars Bey’i kim oynuyor? Atsız Karaduman kimdir? İşte merak edilen sorunun yanıtı…

İlk Orta ve Liseyi Ankara'da okudu. 1979 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Yüksek Bölümü’nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü'nde göreve başladı. Ankara Devlet Tiyatrosu ve İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda birçok oyunda oynamıştır. Halen İstanbul Devlet Tiyatrosu, Sanatçı kadrosunda yer almaktadır.

8-dqky-jpg.webp

Dialog Anlatım ve İletişim'de Diksiyon, Fonetik dersleri vermekte ve Tiyatro'nun yanı sıra televizyon, Sinema, Seslendirme çalışmaları da yapmaktadır.  Atsız Karaduman (D. 2 Haziran 1956), (Ankara), Türk oyuncu ve seslendirmen.