Alparslan: Büyük Selçuklu İlk Bölümüyle Zirveyi Kaptı! Rakiplerine Göz Açtırmadı..

Alparslan: Büyük Selçuklu İlk Bölümüyle Zirveyi Kaptı! Rakiplerine Göz Açtırmadı..

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi geçtiğimiz akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Dizi daha birinci bölümünden çok büyük bir ilgi gördü ve kısa bir zamanda reytinglerde adını zirveye yazdırdı. Dizi tüm rakiplerini alt etti.

A+A-

Geçtiğimiz sezon Uyanış: Büyük Selçuklu adıyla yayınlanan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi geçen akşam ilk bölümüyle TRT 1 ekranlarında izleyicilerinin karşısına çıktı. Haftalardır merakla beklenen dizi sonunda seyircileri ile buluştu. Proje daha ilk bölümünden çok büyük bir ilgi görmeyi başarırken, adını zirveye yazdırdı.

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinden büyük başarı! Reytinglerde zirvede..

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi geçtiğimiz akşam ekrana gelen bölümüyle, bugün sabah saatlerinde açıklanan sonuçlara göre TOTAL, AB ve ABC sıralamalarında birinci sırada yer almayı hak etti. Dizi en yakın rakipleri olan Yasak Elma ve Üç Kuruş'a ilk bölümüyle bile adeta fark attı. Dizi reytinglerde gösterdiği başarıyı sosyal medyada da zirvede yer alarak gösterdi.

Alparslan, Uyanış: Büyük Selçuklu dizisini geçti..

Geçtiğimiz sezon yayınlanan Uyanış: Büyük Selçuklu'da başarılı bir diziyidi ama Alparslan aldığı reytinglerle eski halini de geçmeyi başardı. Dizinin çok büyük bir ilgi göreceği bekleniyordu ama daha ilk bölümden bu kadar ulaşılması zor reytingler alacağı gelen tahminler arasında bulunmuyordu.

Alparslan: Büyük Selçuklu yeni bölümüyle pazartesi akşamları TRT 1'de..