Alparslan: Büyük Selçuklu Kadrosu Göz Kamaştırdı! Alparslan Kadrosunda Hangi Oyuncular Var?

Alparslan: Büyük Selçuklu Kadrosu Göz Kamaştırdı! Alparslan Kadrosunda Hangi Oyuncular Var?

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi kadrosuyla adeta göz kamaştırıyor. Sevilen dizinini bünyesinde yer alan gencinden yaşlısına onlarca oyuncu dizinin daha ilk bölümünden büyük bir ilgi görmesine yol açtı. Dizi kadrosuyla efsaneler arasına girdi.

A+A-

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi geçtiğimiz günlerde ilk bölümüyle yayın hayatına başladı. Normalde geçtiğimiz yıl Uyanış: Büyük Selçuklu adı altında farklı bir konu ve kadro altında yayınlanan proje yeni sezonda son dakika değişikliğine gitmişti. Zaten geçtiğimiz yıldan çok büyük bir hayran kitlesi bulunan Uyanış: Büyük Selçuklu'nun  yeni hali de bir o kadar beğenild.

Alparslan: Büyük Selçuklu kadrosuyla ateş ediyor! Dizinin kadrosunda kimler var ?

Alparslan: Büyük Selçuklu kadrosu başrol karakterinden yan karakterine kadar tüm oyuncuları ile çok beğenildi. Dizinin hayranları projenin en beğenilen yanının mükemmel oyuncu kadrosu olduğuna dair fikirlerini onlarca kez sosyal medya hesabından paylaştı

İşte rekortmen dizinini kadrosu;

Barış Arduç
Fahriye Evcen
Mehmet Özgür
Gizem Karaca
Barış Bağcı
Sarp Levendoğlu
Yurdaer Okur

Bu sezon dizinin kadrosunda birçok değişiklik yaşansa da, sadece bir oyuncu değişmedi. Bu da geçen sezon dizide Nizamül-mülk karakterini canlandıran oyuncu oldu. Sizlerin de gördüğü gibi bu kişi hariç dizide ki tüm oyuncular baştan aşağı büyük bir değişikliğe uğramış oldu.