Alparslan Dizisi İçin Geri Sayım Başladı! Alparslan Dizisi Çekimlerine sürpriz katılım

Alparslan Dizisi İçin Geri Sayım Başladı! Alparslan Dizisi Çekimlerine sürpriz katılım

TRT 1 dizisi Alparslan'la ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Oyuncu kadrosu neredeyse tamamlanan diziye bir ismin daha dahil olduğu belirtildi. Yokluğu fazlasıyla hissedilen isimle ilgili açıklama yapıldı. Alparslan dizisi ne zaman başlayacak? Dizinin yayın tarihine ilişkin son gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

A+A-

Alparslan dizisinin yeni sezonuna az bir süre kaldı. Ancak diziyle ilgili cevaplanmayan pek çok soru bulunuyordu. Özellikle de yönetim kadrosundaki isimlerde eksiklik bulunmaktaydı. Dizinin yönetmeni ilk sezon güzel iş çıkarsa da ikinci sezon için diziden ayrılmıştı. TRT 1'de yayınlanan Alparslan dizisi için kim yönetmenlik yapacaktı? Oyuncu kadrosuna dair her şey hazırken yönetmen eksikliği diziyi olumsuz etkileyebilirdi.

Eski Yönetmen Diziye Katıldı

Uyanış Büyük Selçuklu'da yönetmenlik yapan Sedat İnci, Alparslan dizisi için de aynı şekilde yönetmenlik yapacak. Ünlü isim, yapımdan ayrıldıktan sonra geri döndüğünü duyurdu. Böylelikle dizi için çekimlere hızlı şekilde devam ediliyor. Pek çok kişi ilk sezonla ikinci sezon arasındaki farkı merak etmekte. Genel olarak hikayesi ve oyuncuları baştan aşağı değişen bir dizi izleyeceğiz. Tarihi sıralamaya göre geçmişe giden Alparslan dizisi, farklı kişilerin hikayesini konu edinecek.

Alparslan Ne Zaman Başlıyor?

Alparslan dizisi için ise henüz karar verilmiş değil. Sevilen yapım en kısa sürede çekimlerini tamamlayacak ve yeni sezon için tarih verecek. Barış Arduç'un başrolde oynadığı dizi şimdiden reytingleri alt üst edecek gibi duruyor. Severek izlenen bu tarz yapımlar TRT 1'in reyting sonuçlarında birinci olmasını sağlıyor.