Alparslan Dizisi Oyuncu Kadrosuna Yeni İsim Katıldı! Ünlü Oyuncunun Alparslan Dizisindeki Karakteri de Belli Oldu!

Alparslan Dizisi Oyuncu Kadrosuna Yeni İsim Katıldı! Ünlü Oyuncunun Alparslan Dizisindeki Karakteri de Belli Oldu!

Alparslan dizisinin yeni sezonunda bir oyuncu daha diziye katılıyor. Alparslan'ın Destanı dizisine dahil olan isim kim? Hangi karakteri oynayacağı da belirtildi ve milyonlar onu bekliyor. Uyanış Büyük Selçuklu'dan sonra yeni diziye katılan oyuncunun kim olduğu ortaya çıktı.

A+A-

TRT 1'de yayınlanacak Alparslan'ın Destanı dizisi, büyük dikkat çekiyor. Alparslan dizisinde yer alacak yeni sezon oyuncuları belli olmaya başladı. Başrol isimlerinin yanı sıra bir oyuncunun daha diziye katıldığı öğrenildi. Dizinin yakın zamanda yeni sezonuna başlayacağı biliniyor. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin ikinci sezonunda dizinin adından oyuncu kadrosuna kadar pek çok şey değişti. TRT 1'de ekrana geleceği ve ilk sezonda adını duyurduğu için dizinin yine yüksek reytingli olması bekleniyor. İşte başarılı diziye katılan o isim...

Ayşegül Ünsal Alparslan Dizisine Katıldı!

Alparslan dizisinde oynayacak isim Ayşegül Ünsal oldu. Deneyimli kadın oyuncunun çekimlere katılacağı öğrenildi. Dizinin yeni sezonunda adından söz ettirecek ünlü isim, hangi karaktere hayat verecek? Oyuncunun daha önce yer aldığı dizi ve filmlerde güzel performans sergilediği görülüyor. Dolayısıyla TRT 1 dizisi için büyük öneme sahip.

Akınay Karakterinde Oynayacak

Akınay karakterini kimin oynayacağı belli oldu. Ayşegül Ünsal, bu karaktere hayat verecek. Ünlü ismin yanı sıra diziye başka kimlerin katılacağını da öğreneceğiz. Şimdilik açıklanan isimler oldukça az olabilir fakat Ekim ayına kadar dizinin toparlanması ve güncel oyuncu kadrosu ile gündeme gelmesi bekleniyor.

Etiketler : ,