Alparslan Dizisi Oyuncuları Aylık Kazançları! Alparslan Dizisi Oyuncuları Bölüm Başına Kaç TL Alıyor Tam Liste

Alparslan Dizisi Oyuncuları Aylık Kazançları! Alparslan Dizisi Oyuncuları Bölüm Başına Kaç TL Alıyor Tam Liste

Alparslan dizisinin başarılı oyuncuları haftalık ne kadar kazanıyor? Barış Arduç ve Fahriye Evcen'le beraber dizideki oyuncuların bölüm başı ücreti merak edildi. Aylık maaşları da ortaya çıktı ve ortalama bir fiyat verildi. Primlerle beraber daha yüksek alacakları ifade ediliyor. TRT 1 dizisinde oyunculara verilen maaşlar...

A+A-

Alparslan dizisi yakında yeni sezonuna başlayacak. Ancak dizideki oyuncuların haftalık kazançları merak edildi. Bölüm başına ne kadar aldıkları soruluyor. Dizi daha başlamadan böyle bir sorunun gündem olması herkesi şaşırttı. Başrolder Barış Arduç ve Fahriye Evcen dışında birkaç isim daha bulunmakta. Buna göre oyuncular diziden ne kadar kazanacak? Haftalık ve aylık maaşlarının yanı sıra çeşitli primlerin verileceği de öğrenildi. Reyting sonuçlarına bağlı olarak daha yüksek kazanabilirler.

Alparslan Oyuncularının Aldığı Maaşlar

Alparslan oyuncuları diziden ne kadar kazanıyor ortaya çıktı. Barış Arduç'un haftalık 50 bin TL civarında aldığı öğrenildi. Yani bölüm başına bu parayı kazanıyor. Aylık bazda ise Barış Arduç 200 bin TL kazanmaktadır. Dizinin diğer başrollerinden Fahriye Evcen'in de bölüm başı 50 ve aylık 200 bin TL kazanacağı belirtiliyor. İkilinin aynı maaşı alması veya Barış Arduç'un biraz daha fazla alması beklenmekte. Dizide Zeynep Özder ve Gizem Karaca'nın maaşları da ortaya çıktı. İki oyuncu kişi başı ortalama 35 bin TL ücret almakta. Aylık olarak değerlendirildiğinde ise 140 bin TL veya primlerle 150 bin TL'lere kadar çıkabilecek bir ücret alabilirler.

Alparslan Oyuncularının Ücreti Çok mu?

Pek çok kişi, Alparslan dizisindeki oyuncuların alacağı maaşı öğrenince çok şaşırdı. Bazı izleyiciler bu parayı fazla bulurken, bazıları ise dizinin reytingine ve kazancına göre normal buldu. Peki sizce Alparslan oyuncularının maaşı fazla mı yoksa normal mi?