Altın Fiyatları Düşüyor mu? 1 Nisan Günü Altın Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Altın Fiyatları Düşüyor mu? 1 Nisan Günü Altın Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Enflasyon artışı değerlendirmeye alındığı zaman bu durumun altın fiyatlarına da etkilediği ortaya çıktı. Alınan bilgiye göre 1 Nisan Cuma günü altın fiyatları belli oldu. Altın yatırımcısı 1 Nisan tarihinde altın alıp almamakta kararsız kaldı. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

1 Nisan altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları azalıyor mu? 1 Nisan Cuma günü altında son durum ne? Altın yatırımcısı 1 Nisan günü altın fiyatlarının normale dönüp dönmeyeceğini merak ediyor. 1 Nisan altın fiyatları hakkında son dakika gelişmeleri.

1 Nisan Güncel Altın Fiyatları

1 Nisan Cuma günü altın fiyatları belli oldu. 1 Nisan tarihinde altın fiyatları yatırımcıyı nasıl karşıladı? Rusya ve Ukrayna savaşı altını da etkiledi. 1 Nisan Cuma günü altın piyasasındaki dalgalanmalar devam ediyor. Alınan bilgiye göre altın fiyatları hakkındaki son durum bilgileri paylaşıldı. 1 Nisan Cuma günü gram altın 905 liradan işlem görüyor. Bunun dışında çeyrek altın bin 469 liradan satıcı ile buluşuyor. Ayrıca yarım iki bin 969 liranın üzerine çıktı. Alınan bilgiler neticesinde tam altın altı bin liranın  üzerinde seyrediyorum. Cumhuriyet altının altı bin 200 oldu. Ata altın ise altı bin 170 liradan alıcı ile buluştu. Altın yatırımcısı ise fiyatların ne zaman normale döneceğini sorguluyor. Kimi iddialar ise Rusya ve Ukrayna savaşı bitse dahi altın fiyatlarının yükselmesi yönünde.