Altın Kaynak Fiyatları! Çeyrek, Gram Altın ve 22 Ayar Bilezik Fiyatları Şok Etti!

Altın Kaynak Fiyatları! Çeyrek, Gram Altın ve 22 Ayar Bilezik Fiyatları Şok Etti!

Altın fiyatlarında ne düşüş ne de artış yaşanıyor. Bir süredir piyasalar sabit fiyatlar arasında gidip gelmekte. Altın piyasasındaki bu durum yatırımcıyı etkiliyor. Peki altın kaç TL oldu? Çeyrek ve gram altındaki alış satış fiyatlarına ilişkin son bilgiler açıklanıyor. 22 ayar bilezik fiyatı artacak mı?

A+A-

Altın fiyatlarında son dönemde artış veya düşüş yaşanmaması yatırımcıyı panikletti. Yükselmesi beklenen altının beklentileri karşılayamamasından ötürü ekonomistler durumu değerlendirmeye çalışıyor. Çeyrek altın ise ne zamandır sabit seviyelerde duruyor. Altın fiyatları ne zaman artacak? Altındaki son gelişmelere bakılırsa fiyatlarda bir miktar düşüş var.

Altın Değer Kaybediyor mu?

Altının değer kaybetmekten ziyade sabit fiyat aralıklarında düşüp arttığını söyleyebiliriz. Piyasaların açıldığı günden itibaren altında gözle görülür bir artış gözlemlenemedi. Bu yüzden altın fiyatları iyice inceleniyor. Altın grafiğinde son birkaç haftaya bakılacak olursa altında gözle görülür bir artış yaşanıyordu. Ancak ne olduysa yükselişi bir anda durdu. Yatırımcılar panik yapmaya başladı. Bu gidişle altının fiyatı kaç TL Olacak?

Altın Fiyatları Kaç TL?

Gram altın alış fiyatı 524,86 TL iken satış fiyatı 524,95 TL olarak görülüyor.  22 ayar bilezikte ise alış fiyatı 475,67 TL ve satış fiyatı 478,35 TL. Fiyatların çizgisini koruması ve çok fazla değişmemesi de yatırımcının ilgisini çekmekte. Çeyrek altında alış 845,00 TL, satış 862,00 TL. Altın fiyatlarında son durum bu şekilde. Geçen haftalardaki gibi artmayan altın, bununla da kalmayıp düşmüyor da. Genellikle benzer fiyat aralıklarında gidip gelmekte. Önümüzdeki günlerde de benzer bir tablo ile karşılaşılır ise altın fiyatları açısından pek de iyi olmayabilir.