Altın Uzmanı Uyardı! Altın Fiyatları Yükselişe Geçecek

Altın Uzmanı Uyardı! Altın Fiyatları Yükselişe Geçecek

Dolar endeksinin düşüşüne paralel olarak gram altında da bir düşün yaşandığı biliniyor. Bu kapsamda altın yatırımcısının da altın düşüyor mu? Diye sorduğunu biliyoruz. Ortalama yüzde 8 civarında bir düşünün yaşanıldığı gram altında yeni hedef ne? Artık altın iyice düşecek mi? Yoksa altın yeniden yükselecek mi? İşte detaylar!

A+A-

Altın Piyasası Uzmanı Uyardı!

Yakın bir süreden beri altında düşüş yaşanılması; akıllara acaba altın artık iyice düşecek mi? sorusunu da getirdi. Esasında dolar endeksinde etkili bir düşüş periyodunun yaşanılması altında da bir düşüşe neden olmuştur. Tam da bu noktada altın ons değerinin de düşüşte olması; artık altında düşüş trendine girildiği yorumlarına neden olmuştu. Altın piyasası uzmanı olan İslam Memiş; bu konuya dair önemli açıklamalarda bulundu! İşte altından haber bekleyenlere özel tüm ayrıntılar!

Altın Çıkışa Geçecek!

Altın piyasası uzmanı olan İslam Memiş; altındaki düşüşün geçici olacağını ifade ederek; altının yakın bir süreçte yeniden yükselişe geçeceğini ifade etti. Özellikle altın borcu olanlar için bu fiyatların önemli bir fırsat olduğunu ifade eden Memiş; bu dönemde borçların kapatılmasının avantaj sağlayacağını da ifade etti. Ayrıca İslam Memiş, düğün yapacak olanların da artık bu fiyattan altın almalarının faydalı olacağını ifade eden Memiş; altının yükselişe geçeceğini ifade etti. Gram altının artık yükselişe geçeceği beklenirken; yatırımcılar açısından alım fırsatı ortaya çıkacağı belirtiliyor!