Ankara Kuyumcular Derneği Güncel Altın Fiyatları (27 Eylül Pazartesi)

Ankara Kuyumcular Derneği Güncel Altın Fiyatları (27 Eylül Pazartesi)

Altın fiyatlarının 27 Eylül Pazartesi günündeki hali araştırılmakta. Ankara Kuyumcular Derneği'ne ait veriler paylaşıldı. Peki altın şu an kaç TL? Yatırımcıların altından memnun ancak Ankara'da altın kaç TL oldu? Güncel altın fiyatları açıklanıyor. İşte bugünün canlı altın değerlendirmesi...

A+A-

Ankara Kuyumcular Derneği'nde altındaki son durum merak ediliyor. Altın fiyatlarının artmasıyla beraber pek çok kişi güncel fiyatları sorgulamaya başladı. Özellikle de çeyrek ve gram altındaki artış ONS altının tetiklemesiyle mümkün oldu. Peki bugün itibariyle altın çeşitleri alış satış fiyatı kaç TL?

Ankara Altın Fiyatları

Ankara Kuyumcular Derneği'nin 27 Eylül altın fiyatları açıklandı. En güncel rakamlara göre altın son haftaların en yüksek değerine sahip oldu. Ayrıca altın Eylül ayında da kendi rekorunu kırdı. Fiyatların daha ne kadar artacağı merak ediliyor. Yatırımcılar açısından her şey yolunda olsa da düğün için takılacak takı arayanlar biraz hayal kırıklığı yaşadı. Çünkü çeyrek altın bile 800 TL'yi geçmiş vaziyette. Birkaç hafta öncesine kadar kuyumcular dolup taşıyordu. Ankara'daki güncel fiyatları sizlerle paylaşacağız.

Altın Fiyatları Güncel

Gram altının değeri alışı 493 TL ve satışı 504 TL'den gerçekleşiyor. Çeyrek altında ise 790 TL alış ve 823 TL satış. Güncel fiyatlara bakıldığında yarım altında 1580 TL alış ve 1555 TL satış fiyatı olduğu görüldü. Altına dair son gelişmelerde 3165 TL ile alış fiyatı gözüken Cumhuriyet altını, 3275 TL'de satıştaki yerini aldı.