Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi Başlıyor! Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisinin Oyuncu Kadrosu ve Başlama Tarihi Belli Oldu!

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi Başlıyor! Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisinin Oyuncu Kadrosu ve Başlama Tarihi Belli Oldu!

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi hakkında neler biliyoruz? Dikkat çeken dizinin yayınlanacağı kanal, oyuncu kadrosu ve yayın tarihi ile ilgili son dakika detaylarını aktaracağız. Diziyle  ilgili bilinmeyenler açığa çıkacak. Üstelik başrolde oynayan oyuncular dikkatleri üzerine çekti. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin konusu...

A+A-

TV8'de yayınlanması beklenen Annenin Sırrıdır Çocuk dizisine dair son dakika detayları paylaşıldı. Pek çok kişinin ilgiyle takip ettiği dizide neler olacak hep birlikte göreceğiz. Oyuncu kadrosuna dair detayların verilmiş olması sevindirdi. İrem Helvacıoğlu ve Selin Yeninci'nin de başrolde oynayacağı belirtiliyor. Güzel oyunculara Olgun Toker eşlik edecek. Peki sevilen dizinin konusu nedir?

Annenin Sırrıdır Çocuk Konusu

Dizinin iki kadın başrol oyuncusu, aynı zaman dilimlerinde hamile kalan kadınları konu edecek. Üstelik bu kadınların geçmişiyle olan yüzleşmeleri bir yana bunu sır gibi saklamaları da dikkat çekiyor. Dolayısıyla Annenin Sırrıdır Çocuk dizisine dair son dakika gelişmeleri fazlasıyla heyecanlı.

Bir Zamanlar Çukurova'dan Ayrılmıştı!

Öte yandan Selin Yeninci'nin kısa süre önce Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrıldığı biliniyor. Dolayısıyla başarılı oyuncunun kariyerini hızlı şekilde tırmandığını söyleyebiliriz. ATV dizisinden TV8 dizisine geçiş yapması ve beraberinde başrol kadrosuna seçilmesi dikkat çekiciydi.