Aras Bulut İynemli ve Sevgilisi Bige Önal’dan Ayrılık İddiaları! Çift Neden Ayrıldı…

Aras Bulut İynemli ve Sevgilisi Bige Önal’dan Ayrılık İddiaları! Çift Neden Ayrıldı…

Herkesin nikah masasına oturmasını beklediği Aras Bulut İynemli ve Bige Önal çifti ayrıldı. Herkesi şaşırtan bu durumun perde arkasındaki sır ne… Herkesin birbirine çok yakıştırdığı çiftin ayrıldığı neden iddia edildi. Bige Önal’a evlilik ne zaman diye sorulduğunda güzel oyuncu ne yanıt verdi. Hepsi ve daha fazlası haberimizde….

A+A-

Aksiyon dizilerinin aranan yüzü Aras Bulut İynemli yer aldığı her proje ile oyunculuk performansını zirvelere taşımaya devam ediyor. Başarılı oyuncu ismini Öyle Bir Geçer Zamanki dizisi ile duyurmaya başladı ama asıl çıkışı ise Çağatay Ulusoy ile yer aldığı İçerde dizisi ile oldu. Daha sonra ise ekranların efsane dizisi Çukur ile herkesin beğenisini toplayan oyuncu kariyeri kadar özel hayatıyla da merak edilen kişiler arasında.

Aras Bulur ve Bige Önal Ayrıldı mı?

Çukur dizisinin bitmesiyle birlikte sevgilisi ve arkadaşlarıyla tatile çıkan çift 6 yıllık aşklarını noktaladıkları iddia edildi. Göcek’te tatil yapan çift en son Önal’ın arkadaşları ile dans ederken Aras’ın ise telefonu ile ilgilenirken görüntülenmişti. TV 100’ün haberine göre ise iki oyuncu 6 yıllık birlikteliklerini sonlandırdığı ve ayrılma kararı aldığı öğrenildi.

Bige Önal Evlilik Sorularına Ne Cevap Verdi…

Geçtiğimiz günlerde bir gazetecinin evlilik ne zaman sorusuna güzel oyuncu Bige Önal "Sürekli aynı soruyu soruyorsunuz ve aynı cevabı alıyorsunuz Lütfen bir daha sormayın" diyerek cevap vermişti. Şimdi ise çiftin ayrılarak yollarını ayırdıkları haberi magazin dünyasını sallamaya devam ediyor.