Arif Verimli'den Müge Anlı'yı Çıldırtacak Bir Açıklama Daha!

Arif Verimli'den Müge Anlı'yı Çıldırtacak Bir Açıklama Daha!

Arif Verimli, Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ayrıldıktan sonra ayrılık nedenini sosyal medyadan açıklamıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde Müge Anlı ile ilgili yeni bir açıklama daha yaptı. Müge Anlı'nın programından ayrılık sonrası bir daha geri dönecek mi sorusunun yanıtını da vermiş oldu. Arif Verimli'in bu açıklaması izleyicilerin ilgisiyle karşılanırken, programa dönüp dönmeyeceği merak edildi.

A+A-

Arif Verimli'nin bir süre önce Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ayrılması büyük dikkat çekmişti. Başarılı doktorun programda yaptığı yorumlar ve danışmanlıklar izleyicilerin beğenisini kazanıyordu. Programa renk katmasının yanı sıra olaylarla ilgili yaptığı profesyonel değerlendirmeler ilgiyle takip edilmekteydi. Ancak bir şekilde Müge Anlı ile Tatlı Sert'ten ayrıldı. Ayrılık sonrasında ilk başta durumu farklı bir şekilde özetledi ancak Şevki Sözen ile yaşadığı polemik sonrası programı bıraktığı belirlendi. Şimdi ise yepyeni bir açıklama ile yeşil ışık yakarcasına önemli yorumlarda bulundu.

Arif Verimli Müge Anlı Açıklamasında Bulundu

Arif Verimli, bir sosyal medya kullanıcısının paylaştığı yazıda Müge Anlı ile kendisinin küstüklerini iddia etmişti. Oysa ki Arif Verimli konuya açıklık getirdi ve kimseye küs olmayacağını fakat geri de dönmeyeceğini belirtti. Bu yazıdan sonra kırgınlığını ve kararlılığını bir kez daha ortaya koymuş oldu. İzleyiciler Arif Verimli'nin Müge Anlı ile Tatlı Sert'e geri dönmesini bekliyor.

Arif Verimli Müge Anlı'ya Dönecek mi?

Arif Verimli'nin sosyal medyadan birkaç gün önce yazmış olduğu bu yazı sevenlerinin programa döneceğini düşündürdü. Aylar önce olan bu olay için yorum yapmış olması Arif Verimli'nin Müge Anlı'ya döneceği iddialarını güçlendirdi. Yine de konuyla ilgili herhangi bir programa dönüş beyanı bulunmadığından Arif Verimli'nin Müge Anlı'ya döneceği düşünülmüyor. Ancak önümüzdeki günlerde ikilinin arasındaki diyaloğa da bağlı olarak programa geri dönmesi beklenebilir. Sonuç itibariyle 2008 yılından bu yana programda yer almış ve Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yükselmesinde kendisinin de büyük bir payı bulunuyordu. Yaptığı yorum ve değerlendirmeler profesyonel nitelik taşıyordu. İzleyiciler Arif Verimli'nin yokluğunu hissediyor gibi gözüküyor. Bunu hem reyting sonuçlarından hem de kullanıcıların sosyal medya yorumlarından anlıyoruz.