Arif Verimli'nin Müge Anlı Sitemi Sosyal Medyayı Çalkaladı!

Arif Verimli'nin Müge Anlı Sitemi Sosyal Medyayı Çalkaladı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert'ten ayrılan Arif Verimli, Müge Anlı'nın sözünü kestiğini söyledi. Sosyal medyada yaptığı açıklamada programdan neden ayrıldığı ortaya çıktı. Prof. Dr. Arif Verimli, sözü sık sık kesildiği için mi Müge Anlı ile görüşmeyi bıraktı?

A+A-

Müge Anlı ile Tatlı Sert'ten ani bir şekilde ayrılarak dikkatleri üzerine çeken Arif Verimli, sosyal medya üzerinden sunucu hakkında bazı yorumlarda bulundu. Bir kullanıcısının yorumu üzerine harekete geçti ve Müge Anlı'dan bahsetti. Pek çok kişi bu duruma çok şaşırdı. Çünkü ikilinin arasındaki mevzunun kapandığı düşünülüyordu. Fakat Arif Verimli'nin attığı yanıt tüm dengeyi alt üst etti. 

Müge Anlı'ya Sitemde Bulundu

Arif Verimli, kullanıcının Müge Anlı'nın söz kesme iddiaları için "isteyerekten olmamıştır hocam" demesi üzerine yanıt verdi. Müge Anlı'nın sözünü isteyerek kestiğini söyledi. Ayrılığı konusunda bir anda karar vermediğini ve bu olayların birikmesi sonucu ayrıldığını vurguladı. Arif Verimli, son zamanlardaki açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Neden Ayrıldığını İtiraf Etti

Başarılı ismin Müge Anlı'nın programından neden ayrıldığını söylemesi şok etkisi yarattı. Uzun süredir sessizliğini koruyordu ve net bir açıklama yapmıyordu. ATV'de yayınlanan programda uzun bir süre yorumlarıyla reytinglere katkıda bulundu. Ancak şu sıralar kendi mesleğini yapıyor. Psikiyatr alanında hizmet veren Prof. Dr. Arif Verimli, kliniğinde hastaları ile ilgileniyor.

Müge Anlı Cevap Verecek mi?

Müge Anlı, Arif Verimli'nin "söz kesme" göndermesine bir yanıt verecek mi? Ünlü ismin konuyla ilgili bir açıklama yapması beklenmiyor. Olayların daha da gündeme taşınmaması için sessizliğini koruyacağı düşünülmekte.