Arıza Dizisinin Başrol Oyuncusu O Diziye Geçiyor!

Arıza Dizisinin Başrol Oyuncusu O Diziye Geçiyor!

Arıza dizisinin başrolünde oynamış olan Ayça Ayşin Turan'ın yeni bir dizide başrol oynayacağı kesinleşti. Güzel oyuncunun teklif aldığı dizi ise Ada Masalı oldu. Dizide hangi karakteri canlandıracağı ve kimlerle başrol oynayacağı merak ediliyor. İşte Ayça Ayşin Turan'ın yeni dizisi...

A+A-

Sevilen dizi Arıza, geçtiğimiz haftalarda final yaparak ekranlara veda etmişti. Arıza'nın vedasından sonraki süreçte başrol oyuncularının yeni projeleri merak edildi. Nitekim başrolde oynamış olan Ayça Ayşin Turan'a yeni bir dizi teklifi iletildi. Dizi için hali hazırda oyuncu kadrosu oluşturulduğu ve çeşitli oyuncularla görüşme sağlandığı biliniyor. Ancak Arıza dizisinden yeni ayrılan oyuncuya giden bu teklif kabul edildi mi?

Ayça Ayşin Turan Ada Masalı'nda!

Ada Masalı dizisinde oynayacağı belirtilen Ayça Ayşin Turan'ın oyuncu arkadaşları da birer birer belli oluyor. Arıza dizisinde olduğu gibi başrol karakterini canlandıracağı belirtilen ünlü oyuncunun partneri ise Alp Navruz olacak. Böylelikle iki başarılı oyuncunun beraber rol alacağı bir dizi izleyeceğiz.

Ada Masalı Ne Zaman Başlıyor?

Ada Masalı'nın yayın tarihiyle ilgili net bir bilgi verilmedi. Ancak verilmesi durumundan haber sitemizden öğrenebileceksiniz. Önümüzdeki haftalarda pek çok dizi sezon finali yapıp bir süre ara vereceğinden ötürü Ayça Ayşin Turan'ın da zorlu sezondan sonra bir süre tatil yapacağı düşünülmekte. Bu yüzden dizinin hemen başlaması beklenmiyor. Ada Masalı'nın senaryosu ince elenip sık dokunuyor. Dizinin kusursuz olması için oyuncu kadrosunun da etkili olması şart. Görüşmelerin devam ettiği bilgisi geldi.

Etiketler : ,