Arıza Dizisinin Setinde Büyük Kriz! Dizinin Final Yapmasına Yakın Ortalık Karıştı

Arıza Dizisinin Setinde Büyük Kriz! Dizinin Final Yapmasına Yakın Ortalık Karıştı

Show TV ekranlarında yayınlanan Arıza dizisi final yapma kararı aldı. Bu kararın ardından sette yaşanan olumsuzluklar art arda geldi. Sette ortaya çıkan olumsuzluklar herkesi şoke etti. Dizinin final kararı sonrası sette olumsuzluklar gündeme geldi. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Show TV ekranlarında yayınlanan Arıza dizisinden alınan bilgiler neticesinde ekibin son 2 bölümü çektiği öğrenildi. Pazar günü 28. bölümü ile ekranlara gelecek olan Arıza dizisi 11 Nisan Pazar akşamı televizyon ekranına veda edecek.

Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan ikilisinin başrol aldığı dizi final kararı alarak izleyici şaşırttı. Bu karar sonrası dizi hayranları kanala ve yapımcıya sosyal medya hesaplarından tepki yağdırdı. Arıza dizisinin TRT1 ekranlarında başlayan Teşkilat dizisinin karşısında reyting kaybettiği belirtildi. Reyting kaybeden dizi için kanal final yapılacağına dair bilgi paylaştı.

Final Kararı Sonrası Sette Yaşanan Kriz Herkesi Şoke Etti!

Final kararı sonrası sette yaşanan kriz herkesi şoke etti! Dizinin final kararı sonrası sette yaşanan kriz haberi ise herkesi şaşkınlığa uğrattı. Görgü tanıklarından alınan bilgiler doğrultusunda Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın ikinci yönetmen koltuğunda oturan Savaş İlhan’dan rahatsız olması krizin fitilini ateşleyen nokta oldu.

ariza-dizisi.jpg

Yaşanan bu kriz herkese şoka uğrattı. Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın savaş İlhan’a karşı aldığı tepkiye diğer oyuncularda tepki ile karşılık verdi. Setteki diğer oyuncular ise ikinci yönetmen olan Savaş İlhan’ın yanında bulunduklarını söyledi. Ahmet Mümtaz Taylan ve Ayça Ayşin Turan arasında yaşanan krizin alevlenmesinden sonra Savaş İlhan projeden gönderildi.

Dizi Setinde Sular Durulmuyor!

Dizi setinde sular durulmuyor! Ardından makyöz ve Olgun Toker arasında problemler yaşandı. Yaşanan bu problem sonrası makyöz uğradığı tavır karşısında karakola giderek şikâyette bulundu. Emniyet güçlerinin araya girmesinden sonra olaylar iyice büyürken bu şikâyet Toker'in özür dilemesi ile askıya alındı. Sette üst üste gelen bu krizler ekip içinde de sorunların çıkması neden oldu.

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan Teşkilat dizisinin ardından reyting kaybeden Show TV, Arıza dizisi için final kararı verdi. Sosyal medya kullanıcıları Arıza dizisinin final yapmasının ardından yapıma ve kanala büyük tepki gösterdi.

Etiketler :