Arka Sokaklar Dizisi Başlıyor! Yapımcı ve Kanal D'den Ortak Açıklama Geldi

Arka Sokaklar Dizisi Başlıyor! Yapımcı ve Kanal D'den Ortak Açıklama Geldi

Arka Sokaklar şüphesiz ki Türk televizyonun en uzun soluklu polisiye dizisiyle gönüllere taht kurmayı başarmıştı. Ancak 17 sezondur ekranlara gelen dizi hiç beklenmedik bir şekilde kaldırılmıştı. Başrollerini Zafer Ergin, İlker İnanoğlu, Özgür Ozan gibi isimlerin paylaştığı Arka Sokaklar dizisi ile ilgili ani bir gelişme yeniden gündeme geldi.

A+A-

Kanal D’de ekranlara gelmekte olan diziye yapımcı Türker İnanoğlu’nun isteği üzerine yayın hayatına 2022 Kasım ayında ara verilmişti.

Aylardır ekranlara gelmeyen diziye bundan sonra ne olacağı merak konusuydu. Başrol Zafer Ergin, ‘Dizi final yapmadan bitti. Başıma ilk kez böyle bir şey geldi.’ sözleri kafaları daha da karıştırmıştı.

ARKA SOKAKLAR YENİDEN BAŞLIYOR MU?

Arka Sokaklar’ın final bile yapılmadan çekimlerinin durdurulması seyirci tarafından epey tepki toplarken, beklenmedik bir son dakika gelişmesi meydana geldi.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberinde yer alan ifadelerden anlaşıldığı üzere, Kanal D İç Yapımlar’ın 17 sezonluk efsanenin yayın haklarını Erler Film’den almak için görüşmelere başlandığı duyuruldu.

Olası bir problem yaşanmaz ise Arka Sokaklar her zamanki yayın günü olan Cuma günlerinde ekranlara gelmeye devam edecek. Dizi, Kanal D İç Yapımlar’ın imzasıyla yayın hayatına kaldığı yerden yeniden başlayacak.

Konu ile ilgili yapımcı ve ya Kanal D’den resmi hiçbir açıklama gelmemesinin beraberinde izleyiciler Arka Sokaklar’ın akıbetinin ne olacağını dört gözle beklemekte.