Arka Sokaklar Dizisi Bir İsmi Daha Kaybetti! Yıllar Sonra Gelen Veda..

Arka Sokaklar Dizisi Bir İsmi Daha Kaybetti! Yıllar Sonra Gelen Veda..

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar'da vedaların sonu gelmiyor. Geçtiğimiz günlerde kadrosundan bir başrol oyuncuyu çıkaran diziden şimdilerde bir ismin daha ayrılacağı iddia edildi. Bu haber dizi hayranlarını çok şaşırttı.

A+A-

Arka Sokaklar sezon finali oldu ama yeni sezonda da yayın hayatına devam etme kararı aldı. Dizi Türk televizyonlarının şimdiye kadar yayınlanan en uzun soluklu dizisi olma unvanını elinde bulunduruyor. Yıllardır ekrana gelmesine rağmen popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeyen dizinin reyting oranları da hala ilk gün gibi iyi durumda. Dizide her şey yolunda giderken beklenmeyen gelişmeler yaşanmaya başladı. Projeye birçok isim aynı anda veda etti. Bunların arasına şimdilerde bir yenisi daha eklendi.

Arka Sokaklar kadrosuna bir isim daha veda etti!

Arka Sokaklar dizisi yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam edecek ama kadrosuna çok büyük kayıplar yaşanacak. Dizinin başından beri kadroda yer alan bir karakter olan Hüsnü'nün vedasından sonra şimdi de yine çok uzun bir zamandır dizide yer alan ve Ali Akdoğan karakterini canlandıran oyuncu Alp Korkmaz'da Arka Sokaklar'a veda etti. Oyuncunun vedasıyla beraber dizinin hayranları büyük bir şaşkınlık geçirdi.

Arka Sokaklar her şeye rağmen devam edecek..

Arka Sokaklar dizisi kadrosundan büyük kayıplar verse de yeni sezonda yayın hayatına hız kesmeden devam edecek.