Arka Sokaklar Dizisi İlk Defa İzleyicilerini Şaşırttı! Arka Sokaklar'dan Bu Hafta Kötü Haber Yok!

Arka Sokaklar Dizisi İlk Defa İzleyicilerini Şaşırttı! Arka Sokaklar'dan Bu Hafta Kötü Haber Yok!

Kanal D Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Diziden ayrılması beklenen oyuncular sürpriz yaptı. Ancak dizinin oyuncu kadrosuna yeni isimler katılıyor. Dizide kimler oynayacak? İşte merakla beklenen sorunun cevabını sizlerle paylaşıyoruz. Arka Sokaklar her Cuma Kanal D'de!

A+A-

Arka Sokaklar dizisi yeni bölümünde izleyicileri bekleyen sürprizler açıklandı. Sevilen dizinin yeni bölümünde öyle olaylar yaşanacak ki herkes şaşıracak. İzleyiciler, dizide Engin Komiser'in ayrılmasını bekliyordu. Ancak böyle bir ayrılık meydana gelmeyecek. Üstelik Rıza Baba karakterinin de dizide oynamaya devam edeceği ortaya çıktı. Tüm bu gelişmelerden sonra diziye yeni katılan oyuncular duyuruldu.

 Cenk Gürpınar Katılmıştı!

Öte yandan Poyraz karakteri ile karşımıza çıkan Cenk Gürpınar, oyunculuğuyla dizinin favori karakterlerinden biri haline geldi. Birkaç bölümdür dikkatleri üzerine çektiğini söyleyebiliriz. Bu nedenle sevilen yapımın yeni bölümüne de damgasını vurması bekleniyor.

Dizide Başka Kimler Oynayacak?

Arka Sokaklar'a dahil olan oyuncular arasında iki isim daha bulunuyor. Bahar Başar, Handan karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Fatih Serbest ise mahkum yatmakta olan bir karaktere hayat verecek. Fakat bu mahkumun haksız yere hapis yattığı belirtiliyor. Dolayısıyla Kanal D dizisi Arka Sokaklar'daki gelişmeler gözler önüne serilecek.