Arka Sokaklar Dizisi Yayından Kaldırılıyor! Arka Sokaklar İzleyicisi Eylem Yaptı..

Arka Sokaklar Dizisi Yayından Kaldırılıyor! Arka Sokaklar İzleyicisi Eylem Yaptı..

Arka Sokaklar dizisinde Rıza Baba'nın aşı olmayanlar için sarf ettiği sözler herkesi şaşırttı. Kanal D dizisinin yeni bölümü skandallarla doluydu. Dizide Rıza Baba neler söyledi? Sosyal medyadan tepkilerini gösteren izleyiciler diziyi izlememe kararı aldı. Arka Sokaklar'da yaşanan şaşırtıcı olay kameralara yansıdı.

A+A-

Kanal D'nin Arka Sokaklar dizisi yine şaşırtıcı bir sahne ile gündeme geldi. Dizinin son bölümünde izleyiciler için öyle sözler kullanıldı ki duyanlar inanamadı. Hali hazırda devam eden aşılama çalışmasına atıfta bulunulan dizide final sahneleri çok ilginçti. Rıza Baba'nın sözleri karşısında sosyal medya adeta yıkıldı. Reyting rekorları kıran dizide neler yaşanıyor? Arka Sokaklar'da yaşananlar ve çok daha fazlası haberimizde.

Rıza Baba Tepki Gördü!

Arka Sokaklar'da Rıza Baba'nın sözleri geceye damgasını vurdu. Yapılan açıklamada virüsle mücadeleden sonra aşı olmayanlarla da mücadele edileceği söylendi. Böylesine bir zaman diliminde aşı olmayanlara karşı gerçekleşen ifadeler sosyal medya kullanıcılarını çileden çıkardı. Dizinin reyting oranlarında önümüzdeki hafta bir düşüş yaşanacak mı merak ediliyor. Çünkü izleyiciler protesto amaçlı diziyi izlemeyebilir.

Sosyal Medya Yıkıldı!

Sosyal medyadaki paylaşımlara bakıldığında diziyle ilgili olanların önemli bir çoğu eleştiriyi kapsıyordu. Arka Sokaklar'ın Twitter üzerinden aldığı mesaj sayısı çok arttı. Dizi istemeden tepki gördü ve eleştiri yağmuruna tutuldu. Peki bu sahne için geri adım atılacak mı? Yapımcı şirketten şok eden sahne adına izleyicilerden özür dileyip dilemeyeceği merak edildi.

 

Etiketler : ,