Arka Sokaklar Dizisi Yeni Kan Arayışında! Arka Sokaklar Dizisi Aradığını Bulamazsa Final mi Yapacak?

Arka Sokaklar Dizisi Yeni Kan Arayışında! Arka Sokaklar Dizisi Aradığını Bulamazsa Final mi Yapacak?

15 yılı aşkın süredir ekranlarda olan Arka Sokaklar dizisi yayınlandığı günden bu yana yoğun reyting rekorları kırarak yoluna devam ediyor. Alınan bilgiler neticesinde Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna bir isim daha dahil olmaya hazırlanıyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Arka Sokaklar dizisi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Kulislerden alınan bilgilere göre Arka Sokaklar dizisine yeni bir isim daha dahil oluyor. Bu durum dizi severleri bir hayli memnun etti.

Arka Sokaklar Dizisine Hangi Oyuncu Dahil Oluyor?

Alınan bilgiler neticesinde Cenk Gürpınar geçtiğimiz günlerde Poyraz karakteri ile diziye dahil oldu. Bunun dışında Arka Sokaklar dizisine 3 oyuncu daha transfer oldu. Kadrodan ayrılanlar kadar kadroya dahil olanlar ile de gündeme gelen Arka Sokaklar dizisi adından çokça bahsettirmeyi de başardı. Bilindiği üzere Cenk Gürpınar geçtiğimiz günlerde Poyraz karakteri ile dizinin kadrosuna dahil oldu.

Arka Sokaklar Dizisinin Oyuncu Kadrosu Genişliyor

Şimdiye kadar 600 bölüme kadar ulaşan Arka Sokaklar dizisi, kaliteli sahneleri ve yetenekli oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bunun dışında alınan bilgilere göre Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna Fatih Serbest ve Bahar Başar da dahil oluyor. Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği Arka Sokaklar dizisi Fatih Serbest ve Bahar Başar’ı da kadroya dahil etti.