Arka Sokaklar Dizisinde 18 Yıl Sonra İlk Defa Yaşandı! Kanal D ve Yapımcı Duyurdu..

Arka Sokaklar Dizisinde 18 Yıl Sonra İlk Defa Yaşandı! Kanal D ve Yapımcı Duyurdu..

18 sezon boyunca Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan Arka Sokaklar dizisi, yayın günü değişikliği yaparak izleyicileri şaşırttı. Bu beklenmedik olayın detaylarına bir göz atalım.

A+A-

Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, tam 18 sezon boyunca Cuma akşamları izleyicilerle buluşuyordu. Ancak, son bölümün ardından dizinin yayın gününde beklenmedik bir değişiklik yaşandı. İşte Arka Sokaklar dizisinin hayranlarını şaşırtan bu detaylar:

Değişiklik İddiaları Ortaya Atıldı

Arka Sokaklar, başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Ozan Çabanoğlu ve Furkan Göksel gibi usta oyuncuların yer aldığı bir dizi olarak Türk televizyonunun vazgeçilmezlerinden biri haline gelmişti. Dizi, her bölümüyle izlenme rekorları kırarak izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyordu.

Ancak, son bölümün ardından Arka Sokaklar dizisinde büyük bir değişikliğe gidildi. Yıllar sonra ilk defa yaşanan bu olay dizinin hayranlarını şaşırttı. Gerilim ve heyecan dolu sahnelerle dolu olan dizi, izleyicilerini her hafta ekran başına çekmeyi başarıyordu.

Pazartesi Akşamı Ekranlarda Olacak

Arka Sokaklar dizisindeki bu değişiklik, izleyiciler tarafından tahmin edilemeyecek bir sürpriz olarak karşılandı. Dizinin yayın günü değiştirilerek iki bölüm birden yayınlanacak. Dizi, her Cuma akşamı olduğu gibi Pazartesi akşamı da seyirciyle buluşacak.

Arka Sokaklar 649. Bölüm Cuma akşamı yayınlandıktan hemen sonra, 650. Bölüm ise Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında izleyicinin karşısına çıkacak. Bu tür bir yayın değişikliğinin neden yapıldığı ise henüz netlik kazanmış değil.

Değişiklikle ilgili dizinin yapımcılarından ve kanal yönetiminden bir açıklama yapılması bekleniyor. Arka Sokaklar dizisinin yayın gününün değiştirilmesiyle ilgili izleyicilerin merakı devam ediyor.

Türk televizyonunun uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, yayın günü değişikliği yaparak izleyicileri şaşırttı. Bu beklenmedik değişiklikle ilgili detaylar ve nedenler hala netlik kazanmış değil. Dizi severler, ilerleyen günlerde yapılacak açıklamaları beklemeye devam ediyorlar