Arka Sokaklar Dizisinde Toplu Oyuncu Ayrılığı! Arka Sokaklar'da Oyuncu Kalmadı!

Arka Sokaklar Dizisinde Toplu Oyuncu Ayrılığı! Arka Sokaklar'da Oyuncu Kalmadı!

Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni sezonunda oyuncuların yokluğunu hissettirdi. Diziden ayrılan oyuncular izleyicileri biraz üzdü. Peki diziden kimler ayrıldı? İlk bölümden itibaren ekranlara veda edenlerin sayısında artış vardı. Arka Sokaklar'da bazı oyuncular diziye geri katılabilir.

A+A-

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde ayrılıkların sonu gelmiyordu. Pek çok kişinin diziden ayrıldığı öğrenildi. Yeni sezonun ilk bölümü biraz buruk geçti. Oyuncu eksiklikleri fazlasıyla hissedildi. Ancak Kanal D dizisine yeni katılan oyuncular aradaki farkı kapatmaya çalıştı. Her şeye rağmen dizinin hala yüksek izlendiğini görebilirsiniz. Reyting sonuçları gayet iyiydi. Fakat bir detay daha var ki o da diziden ayrılanlarla ilgiliydi. Geri dönmesi beklenen oyuncular kalıcı şekilde ekranlara veda etti.

Arka Sokaklar'dan Kimler Ayrıldı?

Diziden ayrılan isimler arasında Onur Bay, Ali Korkmaz, Yüsra Geyik ve Merve Oflaz bulunuyordu. Merve Oflaz'ın dizideki yeri çok başkaydı. Ünlü oyuncu Survivor'dan sonra oyunculuk kariyerine hız kesmeden devam etmişti. Büyük bir hayran kitlesi vardı ve diziden ayrılması beklenmiyordu.

Arka Sokaklar Ali Geri Dönecek mi?

Ali'nin ayrılığı çok duygusal bir şekilde gerçekleşti. Ali Komiser, Rıza Baba ile tartıştı ve uzun süreliğine ekranlara veda etti. Oyuncunun geri dönmesi ve kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor. Çünkü dizinin ilk zamanlarından beri Arka Sokaklar'da oynamaktaydı. Ancak başarılı ismin geri dönme ihtimali olduğu kadar farklı projelerde oynama ihtimali de yüksek.