Arka Sokaklar Dizisine Yeni Oyuncular Geldi! Arka Sokaklar Yeni Bölümünde Kimler Katıldı?

Arka Sokaklar Dizisine Yeni Oyuncular Geldi! Arka Sokaklar Yeni Bölümünde Kimler Katıldı?

Kanal D Arka Sokaklar dizisine yeni oyuncular katıldı. Dizinin 597. bölümüne damgasını vuracak isimler merak ediliyor. Yeni bölümde kimler oynayacak? Dizi, tüm ihtişamıyla dikkatleri üzerine çekti. Oyuncu kadrosu zaten değişmişti ancak bu sefer çok daha farklı isimler dizide oynayacak.

A+A-

Arka Sokaklar, Kanal D'de yine birbirinden başarılı oyuncularla ekrana gelecek. Dizinin 597. bölümünde büyük gelişmelerin yaşanması bekleniyor. Yeni ekip kadrosuyla karşımıza çıkan dizi, çok daha etkili bir şekilde yayın hayatını sürdürmekte. Peki Arka Sokaklar'a kimler katıldı? Toplamda üç oyuncunun diziye dahil olacağı öğrenildi. Cuma günü yayınlanacak yeni bölümde ise kendilerini izleyeceğiz.

Arka Sokaklar'a Katılan Oyuncular

Arka Sokaklar dizisine dahil olan oyuncular dikkat çekti. Pek çok kişi dizinin oyuncu kadrosunu araştırırken fragmanda kimlerin katıldığı ortaya çıktı. Mert Öğüt, Leyla Erdoğmuş ve Zümra Duman dizinin yeni oyuncuları oldu. Hangi karakterlere hayat verecekleri de peşinden açıklandı.

Karakter İsimleri Belli Oldu!

Oyuncular arasında Mert Öğüt'ün Kerim Aslan, Leyla Erdoğmuş'un Leyla karakterine ve dizinin küçük oyuncusu Zümra Duman'ın ise Suna karakterini canlandıracağı öğrenildi. Böylelikle dizide oynayacak çocuk oyuncu sayısı artmış oldu. Daha önce de pek çok defa genç yetenekler Arka Sokaklar dizisinde rol almıştı. Kanal D'nin efsane dizisi, oyuncu kadrosunu düzenli olarak güncellemeye devam ediyor.

Etiketler : ,