Arka Sokaklar Dizisinin Başrol Oyuncusu Diziden Ayrılıyor! Setteki Kriz Büyüyor

Arka Sokaklar Dizisinin Başrol Oyuncusu Diziden Ayrılıyor! Setteki Kriz Büyüyor

Koronavirüs salgını dizi setlerini vurmaya devam ediyor. Neredeyse birçok dizi koronavirüsten dolayı çekimleri ara verdi. Bu anlamda koronavirüsün son durağa ise Arka Sokaklar oldu. Dizinin başrol oyuncusu Şevket Çoruh koronavirüse yakalanarak karantina sürecine girdi.

A+A-

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar her Cuma akşamı izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. 15 yıldır fenomen dizi olan Arka Sokaklar, bir 15 yıl daha yayınlanabilir. İlk olarak ekranlara gelmeye başlayan dizi oyuncuları artık yetişkin bir birey olarak hayatlarını sürdürüyor.

15 yıldır ekranlara gelen başarılı dizi Arka Sokaklar başrollerinde Şevket Çoruh, Zafer Ergin, Özgür Ozan ve Alp Korkmaz gibi isimler yer alıyor. Rıza babanın ekibinde bulunan Hüsnü Çoban, Mesut Komiser, Ali ve Engin Baş komiser gibi karakterler suçlular ile mücadele ederken aynı zamanda sıkı arkadaşlıkları ve aile hayatları da dizinin konusu oldu.

15 Yıldır Süren Bir Mucize

15 yıldır süren bir mucize. Samimi bir konuyu bünyesinde barındıran Arka Sokaklar dizisi gündemde yer alan birçok konuyu da değerlendirmesi de gözlerden kaçmadı. Dizinin bir sahnesinde Hazreti Muhammed'in bir hadisinin terör örgütü tarafından farklı kullanılmasından dolayı Radyo Televizyon Üst Kurulu harekete geçti. Ardından dizi RTÜK tarafından ceza aldı. Bu ceza ile sarsılan Arka Sokaklar dizisinin başrol oyuncusu Covid-19’a yakalandı.

Şevket Çoruh Karantina Sürecine Girdi

Şevket Çoruh karantina sürecine girdi. Dizi setlerinde son dönemde sık sık koronavirüs vakaları boy gösterirken bu sefer Arka Sokaklar dizi seti karıştı. Daha önce Bir Zamanlar Çukurova, Uyanış Büyük Selçuklu, Maraşlı, Sadakatsiz, Sen Çal Kapımı gibi dizilerde koronavirüs salgını görüldü.

Arka Sokaklar dizi setini vuran koronavirüs salgını ortalığı karıştırdı. Dizinin başrol oyuncusu Şevket Çoruh Covid-19’a yakalandığını sosyal medyadan duyurdu. Dizi setinde koronavirüsün çıkmasının ardından çekimlerin durup durmayacağım ise henüz bilinmiyor.