Arka Sokaklar Dizisinin Hüsnü’sünden Ayrılık Paylaşımı! Hüsnü Çoban Veda Ediyor!

Arka Sokaklar Dizisinin Hüsnü’sünden Ayrılık Paylaşımı! Hüsnü Çoban Veda Ediyor!

Uzun senelerdir evlerimize konuk olan Arka Sokaklar dizisinde neler oluyor. Reyting rekortmeni dizide ayrılık haberleri arka arkaya gelmeye başladı. Dizinin Hüsnü Çoban’ı öyle bir paylaşım yaptı ki neler oluyor yorumları yapıldı. Hüsnü Çoban diziden ayrılıyor mu? Hüsnü Çoban yerine kim gelecek… Arka Sokaklar dizisine dair her şey…

A+A-

15 senedir ekranlarda olan Arka Sokaklar dizisi şimdilerde ayrılık haberleri ile çalkalanıyor. Dizi sezon finalinden önce birçok önemli isime veda etmişti. Bu isimler Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliş ve oğlu Tekin karakterleri diziye veda etmişti. Onların diziden ayrılmasıyla birlikte şimdi yeni bir iddia ortaya atıldı dizinin Hüsnü Çoban’ı Arka Sokaklar dizisindeki serüvenini tamamladı ve veda etmeye hazırlanıyor.

Özgün Ozan’dan Ayrılık Haberlerine Açıklama!

Başarılı oyuncu dizinin sezon finali yapmasıyla birlikte soluğu Ege sahillerinde aldı. Özgür Ozan sosyal medya hesabından yer aldığı Arka Sokaklar dizisinde çekilmiş olduğu bir fotoğrafı paylaştı ve bu fotoğrafın altına “İşler iyice kızıştı” notunu paylaştı. Bu paylaşımla birlikte herkesin iyice aklı karıştırdı.

Arka Sokaklar Dizisinde Ayrılık!

Oyuncunun yapmış olduğu paylaşım sosyal üzerinden şu şekilde yorumlandı bir grup hayran başarılı oyuncunun diziden ayrıldığını iddia ederken bazıları da oyuncunun diziye devam edeceğini söyledi. Konu hakkında henüz net bir açıklama yapılmazken ilerleyen günlerde netlik kazanacağı söylendi. Dizi için ayrıca Hüsnü Çoban çıkarsa yerine İsmail Demirci’nin geçeceği de iddia edildi.

 

640xauto-3-1626879123.jpg