Arka Sokaklar Dizisinin Sevilen Oyuncusu Diziye Veda Etti!

Arka Sokaklar Dizisinin Sevilen Oyuncusu Diziye Veda Etti!

Arka Sokaklar'ın Zeliş'i olan Yüsra Geyik'in bir süredir diziden ayrılacağı konuşuluyordu. Bu ayrılık kesinleşiyor. Camtavanlar dizisinde oynayacağı belirtilen güzel oyuncunun başrol karakterlerinden birini oynayacak olması ayrılığını tetikleyen en büyük nedenlerden biri oldu. Yeni bir proje ile oyunculuk kariyerine soluk kazandıracak Yüsra Geyik, Arka Sokaklar'dan ne zaman ayrılacak?

A+A-

Arka Sokaklar dizisinde yıllardan beri oynayan ve ilk bölümden bu yana yer alan oyuncular arasında bulunan Yüsra Geyik, diziye veda ediyor. Arka Sokaklar'dan neden ayrıldlığı merak edilen oyuncuyla ilgili yeni haberler ortaya çıktı. Dizinin son bölümlerinde Zeliş karakteri ile zor bir sahneyi canlandıran ünlü oyuncunun Arka Sokaklar'dan ayrılığıyla ilgili yeni gelişmeleri duyuruyoruz.

Yüsra Geyik'ten Yeni Proje!

Yüsra Geyik, Camtavanlar dizisinde başrol karakterlerinden birini canlandıracak. Merakla beklenen dizide Kubilay Aka'nın da oynaması iki ünlü ismi bir araya getireceğe benziyor. Ayrıca projenin şimdiden heyecan veren detayları da gündeme taşındı. Yayın hayatına başlar başlamaz da pek çok kişi tarafından izleneceği düşünülmekte.

Arka Sokaklar'dan Ne Zaman Ayrılacak?

Yüsra Geyik, Zeliş karakterine bir süre daha hayat verecek. Birkaç haftanın sonunda veya sezon finalinden sonraki süreçte diziden ayrılacak. Yıllardır oynadığı Arka Sokaklar dizisindeki sonun da böylelikle şekillenecek. Muhtemelen diziden ya ölerek ya da çeşitli şekillerde taşınarak ayrılacağı belirtilen Zeliş karakterinin, ayrılık için bir süre daha beklememiz gerektiği belirtildi.

Etiketler : ,