Arka Sokaklar Dizisinin Sevilen Oyuncusu Son Yaz Dizisine Transfer Oldu

Arka Sokaklar Dizisinin Sevilen Oyuncusu Son Yaz Dizisine Transfer Oldu

Arka Sokaklar'ın Tekin'i yeni dizisiyle ortaya çıktı. Onur Bay'ın Son Yaz dizisine transfer olmasıyla beraber hangi karakteri canlandıracağı merak edildi. Başarılı oyuncu Fox TV ekranlarında gözüktü. İşte Son Yaz dizisinin yeni sezonunda yaşanacaklar...

A+A-

Son Yaz'ın yeni sezonuna az bir zaman kaldı ve Ali Atay, Alperen Duymaz gibi oyuncularla beraber oynayacak isim de belli oldu. Diziye dahil olan oyuncu, Arka Sokaklar'dan ayrılmıştı. Onur Bay, Tekin karakterine hayat verdikten sonra kariyerine farklı yapımlarda devam etmek istediğini açıklamıştı. O sezon, kendisiyle beraber Yüsra Geyik de diziden ayrıldı. Yaşanan bu ayrılıklarla beraber oyuncunun yeni durağı da kesinleşti. Onur Bay, Son Yaz dizisinde önemli bir karakteri canlandırıyor.

Onur Bay Hangi Karakteri Oynuyor?

Onur Bay'ın Son Yaz'daki karakteri mafya üyelerinden Burak oldu. Kendisinin deli dolu ve gözü kara halleri kameralara yansıdı. Oyuncu, rolüne tamamen ısınmışa benziyor. Bu nedenle yakında çok daha etkili bir performans sergileyebilir. Fox TV ekranlarındaki ilk yapımı olan Onur Bay'ın, yıllar sonra Arka Sokaklar dışında farklı bir yapımda oynaması hayranlarını da şok etti.

Son Yaz Yeni Sezonu Başlıyor

Son Yaz dizisi yeni sezonu heyecanı bir fragmanla açılışı yaptı. Dizide yaşananlara göre Savcı Selim sahalara geri dönüyor. Yıllardır köyde yaşamakta olan Selim'in ani şekilde sahalara dönmesi konu edilecek. Eşini öldürenin sandığı kişi olmadığını öğrenmesiyle dizi heyecanlı anlara sahne olacak.

ensonmedya.com