Arka Sokaklar Final Hamlesiyle Şok Etti! Dizi Hangi Tarihte Final Yapacak?

Arka Sokaklar Final Hamlesiyle Şok Etti! Dizi Hangi Tarihte Final Yapacak?

Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisi final yapacak. Sezon finali mi yoksa gerçekten final mi yapacağı kesinleşmeyen diziyle ilgili soruların sayısı artıyor. Diziden hangi oyuncu ayrılacak? Sevilen dizinin kaçıncı bölümde final yapacağı da kesinleşti. İşte final tarihi...

A+A-

Arka Sokaklar dizisi, yüksek reytingi ile aradan geçen yıllara rağmen hala beğenilerek izleniyor. Dizinin oyuncu kadrosuna aşina olan izleyiciler ise herhangi bir ayrılık yaşanmasını istemiyor. Ancak Kanal D dizisiyle ilgili gelen haberde diziyi izleyenler biraz üzülecek. Çünkü final kararı verildi. Arka Sokaklar ne zaman final yapacak? Bu ani kararlar beraber dizinin ne zaman sona ereceği merak edilmeye başlandı. İşte Arka Sokaklar'da son dakika gelişmeleri...

Arka Sokaklar Sezon Finali Yapacak!

Arka Sokaklar'ın 18 Haziran'da 594. bölümünü yayınlayacağı ve sezon finali yapacağı belirtiliyor. Dizinin ekranlardan bir süre uzak duracağı bilgisi de geldi. Ancak yeni sezon yayınlandığında oyuncu kadrosunda bazı değişimler yaşanabilir.

Arka Sokaklar Hangi Oyuncu Ayrılacak?

Pek çok kişi Arka Sokaklar'dan kimin ayrılacağını araştırıyor. Ancak bu konuda net bir bilgi yok. Selin veya Mesut karakterleri arasında gidip gelinmekte. Şevket Çoruh diziden ayrılırsa büyük kayıp yaşanır. Aynı şekilde Oya Okar'ın diziden ayrılması da bir ihtimal. Kimin veda edeceği konusunda önümüzdeki sezon için daha fazla bilgi edineceğiz.

Arka Sokaklar Yeni Sezon Ne Zaman?

Dizinin yeni sezonu Eylül ayında başlayacak. Bu vakte kadar oyuncu kadrosunda değişimler yaşanabilir. Kanal D'nin en uzun soluklu projesinin hala reyting sıralamalarında zirvede olması fazlasıyla güzel bir başarı.