Arka Sokaklar Ne Zaman Bitiyor? O Tarihte Ekranlara Veda Edecek..

Arka Sokaklar Ne Zaman Bitiyor? O Tarihte Ekranlara Veda Edecek..

Kanal D ekranlarının yıllardır reyting rekorları kıran projesi Arka Sokaklar tıpkı diğer birçok dizi gibi sezon finaline çok yaklaştı. Sevilen dizinin yen sezonda ekranlara gelmesi kesinleşse de, bu sezon ekranlara veda edeceği tarih hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyordu. O tarih sonunda belli oldu.

A+A-

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar diziside adını sezon finali olacak diziler arasına yazdırdı. Cuma akşamları yeni bölümleriyle izleyicilerinin karşısına çıkan dizinin ekranlara ara vereceği tarihte kesinleşti. Yaklaşık 15 yıldır hiç ara vermeden yayın hayatına devam eden proje Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi konumunda. Arka Sokaklar dizisi bu yüzden de reytinglerde ki başarısını hala devam ettirmekte. Dizi Güçlü rakiplerine rağmen listelerde kendine yer bulmayı başarıyor.

Arka Sokaklar dizisinin sezon finali tarihi açıklandı!
Büyük bir merakla beklenen haber sonunda geldi. Arka Sokaklar dizisinin 18 Haziran tarihinde ekrana gelecek olan 594. bölümüyle sezon finali olacağı öğrenildi. Dizinin başlarda final olacağı ve yayın hayatına tamamen son vereceği iddia edilse de, bu haberler gelen açıklamalarla beraber yalanlanmış oldu. Dizi sezon finalinden sonra ekranlara yaz arası verecek, sonrasında ise yeni sezonda yeni bölümleriyle izleyicilerinin karşısına çıkmaya devam edecek.  Diziyle ilgili gelen sezon finali haberlerinden sonra izleyici de çok sevindi. Birçok kişi Arka Sokaklar'ın devam edeceğini öğrendiğinde yetkili isimlere sosyal medyadan teşekkür mesajları iletti.