Arka Sokaklar Oyuncusundan Üzücü haber geldi! Kanal D Açıklama Yaptı..

Arka Sokaklar Oyuncusundan Üzücü haber geldi! Kanal D Açıklama Yaptı..

Arka Sokaklar'ın başrol oyuncularından biri olan Yüsra Geyik, virüsün kurbanı oldu. Dizinin yayınlanmasına yakın bir zaman kala virüse yakalanması dikkatleri üzerine çekti. Bu hafta yeni bölümde yer alsa bile önümüzdeki hafta Yüsra Geyik'i göremeyebiliriz. Peki ya Arka Sokaklar bu hafta yayınlanacak mı? İzleyiciler dizinin ara vermesini istemiyor ancak nasıl bir karar verilecek?

A+A-

Arka Sokaklar dizisi 15 senedir olduğu gibi bu hafta da önemli sahnelerle karşımıza çıkacak. Ancak dizinin yanı sıra bizzat oyuncularla ilgili bazı gelişmeler de yaşanıyor. Özellikle de Hüsnü Çoban'ın kızı Zeliş karakterini canlandıran Yüsra Geyik'in virüse yakalanması büyük yankı uyandırdı. Bu nedenle dizinin devam edip etmeyeceği merak ediliyor.

Yüsra Geyik Virüse Yakalandı!

Arka Sokaklar Zeliş karakterine hayat veren Yüsra Geyik'in virüse yakalandığı açıklandı. Ateşinin artması ve testin pozitif çıkması üzerine şu anda istirahat etmekte. Bu yüzden Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde yer almayacağı belirtildi. İyileşmesi ve testinin negatif çıkması durumunda önümüzdeki hafta Arka Sokaklar setine dönüş yapabilir. Yine de şu an için Zeliş karakterini bir süre göremeyeceğimizi söyleyebiliriz. Hastalığı atlatması ortalama 2 haftayı bulabilir.

Arka Sokaklar Bu Hafta Yayınlanacak mı?

Arka Sokaklar dizisinin Yüsra Geyik'i bir süreliğine dizide oynatamayacak olmasından ötürü bazı belirsizlikler sürüyor. Ancak Arka Sokaklar bu hafta yayınlanacak. Böylelikle dizi ara vermeden kaldığı yerden tam gaz devam edecek. Ancak virüsle ilgili gerekli önlemler alınmazsa diğer oyuncuların da virüse yakalanma ihtimali bulunuyor. Bu konuda oldukça dikkatli olunmalı. Son zamanlarda mutasyon geçiren virüsün yaygınlığının artması nedeniyle vaka sayılarında da önemli artış yaşanıyor. Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban'ın kızı olan Zeliş'i bir süre göremeyeceğiz. Bakalım bu durum dizinin yeni bölümlerine nasıl etki edecek...

Yüsra Geyik Diziden Ayrılacak mı?

Yüsra Geyik'in diziden ayrılmayacağı düşünülüyor. Çünkü virüsü atlattıktan sonra diziye kaldığı yerden devam etmesi beklenmekte. Bu zamana kadar diziye pek ara vermemiş ünlü oyuncunun rolünden memnun olduğu biliniyor. Arka Sokaklar dizisinde yayınlanan pek çok önemli sahnede de Yüsra Geyik'in etkisi mevcut.

Etiketler : ,