Arka Sokaklar ve Kırmızı Oda Rekabeti Kızıştı! Kazanan Yine Herkesi Şaşırttı

Arka Sokaklar ve Kırmızı Oda Rekabeti Kızıştı! Kazanan Yine Herkesi Şaşırttı

Geçtiğimiz gün yine birbirinden iddialı diziler karşı karşıya geldi. Birbirinden güçlü diziler arasında en dikkat çekenleri Arka Sokaklar ve Kırmızı Oda arasında yaşanan rekabetin galibi yine herkesi şaşırtmayı başardı.

A+A-

Reyting rekabeti kızıştı..

Cuma gününü en çok izlenen dizileri Arka Sokaklar ve Kırmızı Oda geçtiğimiz akşam aynı saatlerde karşı karşıya geldi. İkilinin arasında her hafta olduğu gibi yine başa baş bir reyting mücadelesi yaşandı. Uzun yıllardır ekrana gelen, Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar ve bu sezona başladığı günden bu yana ekranlara damgasını vurmaya devam eden Kırmızı Oda rekabeti reytinglerde olduğu gibi, sosyal medyada tüm hızıyla yaşandı.

Reyting mücadelesini kazanan belli oldu ?

İki dizi arasında yaşanan reyting rekabetinin galibi belli oldu.  Bugün sabah saatlerinde açıklanan sonuçlara göre reyting sıralamasının zirvesinde TOTAL'de Arka Sokaklar yer alırken, AB ve ABC kategorisinde Kırmızı Oda birinciliği aldı. Sezonun başlarından beri Kırmızı Oda'nın arkasında kalan Arka Sokaklar yaklaşık 2,3 haftadır liderliği almayı başardı. Arka Sokaklar tüm iddiasını korurken, Kırmızı Oda hem diğer kategorilerde, hem de sosyal medyada en çok konuşulan proje oldu. Dizi Twitter üzerinde saatlerce TrendeTopic listesinde kalarak hala ben buradayım dedi.