Arka Sokaklar Yeni Oyuncu Kadrosu Nefesleri Kesti! Arka Sokaklar 16. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Arka Sokaklar Yeni Oyuncu Kadrosu Nefesleri Kesti! Arka Sokaklar 16. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Arka Sokaklar dizisinin 16. sezonuna sayılı gün kaldı. Dizi, yeni oyuncularıyla beraber yayın hayatına başlamak üzere. Kanal D dizisinde neler yaşanacak? Yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte diziye dahil olan isimler ve daha önce oynadıkları yapımlar...

A+A-

Arka Sokaklar dizisi, yeni oyuncuların da yer aldığı bir tanıtımla karşımıza çıktı. Dizinin yeni sezon tanıtımında önemli isimler yer aldı. Ayrılan oyuncuların yanı sıra diziye kimlerin katıldığı da kesinleşti. Özgür Ozan'ın Arka Sokaklar'da kalması herkesi sevindirdi diyebiliriz. Çünkü ünlü oyuncunun ekranlara veda edeceği konuşuluyordu. Farklı projelerde yer almak adına diziden ayrılacağı tahmin edilmişti. Nitekim böyle bir şey yaşanmadı. 

Arka Sokaklar'a Kimler Katıldı?

Diziye katılan isimler arasında Oğuz Peçe ve Deniz Çatalbaş bulunuyor. İki oyuncu da kendinden emin ve rollerine bürünmüş vaziyette gözüktü. Oğuz Peçe'nin daha önce yer aldığı diziler kendisinin ne kadar etkili bir oyuncu olduğunu gösteriyor. Hali hazırda Deniz Çatalbaş'ın da kariyerinin başlarında bir oyuncu olması dikkat çekti.

Arka Sokaklar 16. Sezon Tarihi

Dizi, 17 Eylül'de 16. sezon ilk bölümü ile yayınlanacak. Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizisi Cuma günü reytinglerde zirvede olmayı sürdürecek. Bu sezon dizinin önemli rakipleri bulunuyor. Özellikle de Aşk Mantık İntikam dizisinin Cuma günleri yayınlanmasıyla reytinglerde değişim yaşanabilir. Fox TV'nin etkili dizisi, yaz ayında yayın hayatına başladı. Şimdi ise reytinglerde birinciliğini sürdürüyor. Ancak rakip diziler yayın hayatına başladığında çok daha farklı gelişmeler bizleri bekliyor olacak.