Arka Sokaklar Zirveden İnmiyor! Hayranlarına Ben Buradayım Dedi..

Arka Sokaklar Zirveden İnmiyor! Hayranlarına Ben Buradayım Dedi..

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar zirveden inmek bilmiyor. Dizi son zamanlarda kadrosundan ciddi kayıplar verse de, yine de reytinglerine bunun etkisi yansımadı. Arka Sokaklar açıklanan sonuçlara göre sıralamada hala birinci.

A+A-

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi deyince akıllara Arka Sokaklar ve Kurtlar Vadisi gelir. Kurtlar Vadisi dizisi çoktan final olarak ekranlara veda etse de, Arka Sokaklar yıllardır bir kez bir ara vermeden yayın hayatına  devam ediyor. Dizi bu özelliği ile ülkemizin en uzun soluklu projesi konumunda bulunuyor. Dizinin bu denli başarılı olmasının sebebi hala tartışılsa da, Arka Sokaklar her hafta kendini bir kez daha kanıtlıyor.

Arka Sokaklar reyting listesinde birinci...

Arka Sokaklar geçtiğimiz günün yeni açıklanan reyting sonuçlarına göre TOTAL sıralamada 6,65 reyting ve yüzde 17,83 izlenme payı alarak günün en çok izlenen dizisi olarak bir kez daha zirveye yerleşti.

Arka Sokaklar dizisi finale olacak mı?

Birçok kişi bu sezon Arka Sokaklar'ın son kez ekranlara geldiği, bu sezonun sonunda dizinin ekranlara veda edeceği tahminlerinde de bulunsa, dizinin final olmaya pek bir niyeti yok gibi görünüyor. Reyting oranlarına baktığımızda ise Arka Sokaklar daha çok uzun bir zaman boyunca ekranlara gelmeye devam edecek gibi görünüyor.