Arka Sokaklar'dan Mesut Komiser Ayrılıyor mu? Yapımcı Resmen Açıkladı

Arka Sokaklar'dan Mesut Komiser Ayrılıyor mu? Yapımcı Resmen Açıkladı

Kanal D'nin en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar'ın başrol oyuncularından Mesut Komiser ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Arka Sokaklar dizisinden Mesut Komiser Ayrılıyor mu? Kanal D'den ve yapımcıdan Mesut Komiser Açıklaması Geldi.

A+A-

Arka Sokaklar dizisinde uzun yıllardır oynayan Şevket Çoruh'un sağlık durumu merak ediliyor. Sevilen oyuncunun bir süredir çekimlerde olmayışı izleyiciyi de merak ettirdi. Mesut Güneri karakterine hayat verdiği süre boyunca pek çok kişinin beğenisini kazanan ünlü ismin sağlık durumu nasıl? Şevket Çoruh virüsü atlattı mı? Şevket Çoruh'un diziden ayrılacağı iddia ediliyor. Sosyal medyada yaptığı paylaşım nedeniyle iddialar çoğaldı.

Şevket Çoruh Diziden Ayrılıyor mu?

Şevket Çoruh'un diziden ayrılıp ayrılmaması şu an için kesin bir şey değil. Ancak oyuncunun attığı tweet nedeniyle büyük ilgi gördüğü ve son halinin merak edildiği belirtildi. Ayrıca diziden ayrılmasının da an meselesi olduğu iddia ediliyor. Şevket Çoruh'un Arka Sokaklar'dan ayrılmasına ihtimal vermeyen bir izleyici kitlesi de bulunmakta.

Şevket Çoruh Sağlık Durumu Nasıl?

Twitter hesabında paylaştığı "ölümcül bir belirsizlik var" yazısı gündem oldu. Oyuncunun sağlık durumu merak edildi. Ancak virüsü atlattığı bilinen ünlü oyuncunun sağlık durumu da oldukça iyi. Ayrıca Arka Sokaklar dizisinde de oynamaya devam etmesi bekleniyor. Çünkü dizinin vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Yakın zamanda setlere döndüğü günleri de göreceğiz.

Etiketler : ,