Armağan Çağlayan Youtube Programını Bıraktı! Kanser Tedavisi ve İstirahat İçin Programdan Vazgeçti!

Armağan Çağlayan Youtube Programını Bıraktı! Kanser Tedavisi ve İstirahat İçin Programdan Vazgeçti!

Armağan Çağlayan, Youtube üzerinde yaptığı heyecanlı programına son veriyor. Son defa çekimlere çıktığını açıkladı ve sosyal medya üzerinden sevenlerine veda etti.

A+A-

Kanser hastası olduktan sonraki süreç içerisinde tedavisine vakit ayıran Armağan Çağlayan, doktor tavsiyesini dinledi. Kendisine daha fazla vakit ayıracağı için programının çekimlerine son defa çıktı.

Kansere yakalandığı duyurulan yapımcı Armağan Çağlayan, sosyal medya hesabından sevenlerine sağlığı ve hayatı hakkında bilgi verdi. Çağlayan açıklamasında YouTube programının son çekimini gerçekleştirdiklerini duyurdu.

Çağlayan şöyle dedi: “Bu fotoğraflar, dün son kez yaptığımız YouTube çekimlerinden. Siz şubat ayı ortasına kadar izleyebileceksiniz, ama biz dün son kez çekim yaptık. Artık YouTube’a veda zamanı… Doktor işlerinizi azaltın, biraz kendinize zaman ayırın dedi… Bugüne kadar YouTube programlarımıza gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederiz… Bir gün başka maceralarda tekrar görüşmek ümidiyle… Her şey için çok teşekkürler… Minnettarız."